ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

02166951042

  • سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
شرایط بازگشت کالا

 شرایط بازگشت کالا:

هدف اصلی ابزار یراق رضایت مندی و آسودگی خاطر مشتریان می باشد و همواره در این راستا تلاش می کند تا کالاهای سالم و بدون نقص در اختیار مشتری قرار بگیرد. بنابراین تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می شود. شرایط بازگشت کالا براساس بندهای زیر امکان پذیر است:

1- مغایرت داشتن کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات موجود در سایت:

اگر کالای خریداری شده (در صورت عدم استفاده کالا) هرگونه مغایرتی با محتوا و اطلاعات مندرج بر روی سایت داشته باشد ظرف مدت 48 ساعت (دو روز کاری) می توان با واحد بازگشت ابزار یراق تماس گرفته و نسبت به بازگشت کالا اقدام کنید. در صورت گذشت زمان از 48 ساعت ابزار یراق هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد.

2- آسیب فیزیکی یا اشکال فنی:

در صورتی که کالای خریداری شده دارای آسیب دیدگی بر روی آن باشد ظرف مدت 48 ساعت ایراد و آسیب کالا را به اطلاع واحد بازگشت ابزار یراق رسانده و نسبت به بازگشت آن اقدام کنید. بعد از گذشت 48 ساعت ابزار یراق هیچ گونه مشئولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد.

:: نکته مهم در هنگام بازگرداندن کالا

  • در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و یا اشکال و ایراد در کالای خریداری شده، از دور انداختن کارتن دستگاه خودداری نمایید.
  • استفاده از این سرویس در صورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود به ابزار یراق بازگردانده شود.
  •  هزینه کالای بازگشتی در صورت تایید کارشناسان ابزار یراق به عهده فروشگاه می باشد
  • در صورت عدم تایید بازگشت کالا، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود. چنان چه کالای بازگشتی دارای هدیه و لوازم همراه باشد، باید در هنگام بازگشت کالا هدیه و لوازم همراه نیز بازگشت داده شود.

3- هنگام دریافت کالا از مامور باربری در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی از دریافت کالا خودداری کرده و آسیب دیدگی کالا و عدم دریافت آن را به پشتیبانی ابزار یراق اطلاع داده شود.

 

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.