ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

ابزار آلات آینهل - Einhell

خرید ابزار آلات آینهل، قیمت انواع ابزار آینهل، فرز مینیاتوری، دریل ستونی، اره میزی نجاری، دستگاه خراطی، داس موتوری، اره مویی، لیست قیمت آینهل، نمایندگی آینهل، نمایندگی فروش ابزار Einhell

شرکت آینهل ( Einhell) درسال 1964 تاسیس شد. جوزف آینهل عهده دار شرکت عمیش هانس شد. این شرکت یکی از برترین تولیدکنندگان آلمانی است.

در سال 1968 درست زمانی که یک آتش سوزی موجب نابود کردن بسیاری از محصولات جدید شرکت آینهل شد. شرکت آینهل اولین شکست خود را تجربه کرد. ولی خیلی سریع تقریبا در حدود 14 روز تولیدات خود را از نو شروع کرد.
در پایان سال 1986 این شرکت کارخانه خود را در اسپانیا افتتاح کرد. موسس شرکت همچنین از معدود افراد غربی بود که برای پیشرفت و گسترش کارش به کشورهای آسیایی سفر می کرد. برای ایجاد تجارت های بین المللی ، ارتباطاتی در هنگ کنگ، ژاپن، تایلند و تایوان ایجاد نمود.

در سال 1980حجم معاملات، جهانی شدن و جایگاه این برند در بازار ارتقای زیادی پیدا کرد.
در سال 1987جوزف برای تبدیل شدن به یک شرکت بین المللی وارد بازار بورس شد.
در بیست و پنجمین سالگرد تاسیس شرکت آینهل همراه با تغییرات زیادی در تاریخ جهان بود که تاثیر زیادی نیز در عملکرد شرکت داشت.
در اواخر قرن 20 تغییرات داخلی زیادی داخل این شرکت بوجود آمد. جوزف آینهل از سمت مدیریت اجرایی به هیئت نظارت رفت و مدیریت شرکت خود را به جوانترها سپرد.
درسال 2004 آینهل سالگرد 40سالگی شرکت خود را جشن گرفت تا آن زمان این شرکت توانسته بود بهترین نتیجه سالانه را بدست آورد.

درسال 2004 پس از سالگرد 40سالگی شرکت آینهل به روند سریع رشد خود بازگشت.

شرکت آینهل با کمپین بازاریابی ابزار الات باکیفیت موقیعت این برند را به عنوان یک تولیدکننده با کیفیت تغییر داد. کسب و کار های جدیدتری در آمریکای جنوبی و استرالیا گشوده .
پس از اتمام پنجمین دهه تاسیس شرکت آینهل شعار شرکت ، استراتژی این شرکت را برای مدیران آینده اعلام می کرد " آینهل، احسنت! "

شرکت آینهل با تنوع بالای ابزار آلات برقی و شارژی خود یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این عرصه می باشد.

 

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع ابزار آلات آینهل
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.