ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

02166499571

ابزار آلات استابیلا - STABILA

خرید ابزار اندازه گیری استابیلا، قیمت تراز استابیلا، تراز لیزری، تراز گردان، ابزارهای لیزری، متر لیزری، آشکارساز، لیست قیمت استابیلا آلمان، نمایندگی فروش ابزار STABILA

شرکت استابیلا ( STABILA ) در اوایل سال 1800 میلادی در آلمان تاسیس شد.

در سال 1851میلادی موسسان این شرکت شروع به طراحی ابزاری برای اندازه گیری کردند.

در سال 1865 میلادی استابیلا برای ایجاد یک ابزار جدید اندازه گیری راهی پیدا کرد تا بتواند چند بخش یک خط کش را به هم ارتباط دهد که بعدها آن را خط کش لولایی نامیدند.

در سال 1929 میلادی برند خود را با نام استابیلا معرفی کردند.

در سال 1980 برند استابیلا وارد بازار آمریکای شمالی شد.

به علت آنکه اندازه گیری، باید خیلی با دقت بالایی انجام شود شرکت استابیلا ابزارآلات خود را دقیق ، با کیفیت و مطابق نیاز متقاضیان طراحی و تولید می نماید. هم اکنون ابزار استابیلا در بیش از هشتاد کشور توسط توزیع کنندگان و فروشندگان ابزار ارائه می شود.

تراز ها استابیلا بسیار دقیق هستند و با توجه به شیشه های کریستالی براق خود ، امکان مشاهده و خواندن ارقام در یک طیف کامل فراهم می کنند. همچنین حباب های حساس برند استابیلا ، دارای کمترین انحراف بوده و به همین سبب این ابزار یکی از دقیقترین ابزارهای اندازه گیری نام گرفته است.

از جمله ابزار آلات شرکت استابیلا می توان به تراز های لیزری و دیجیتالی که بسیار پیشرفته و حرفه ای هستند اشاره کرد همچنین انواع متر لیزری این شرکت طرفداران بیشماری دارند. از دیگر تولیدات استابیلا انواع زاویه سنج و شیب سنج دیجیتال می باشد. شرکت استابیلا لوازم جانبی مانند مترهای نواری ، سه پایه ها ، استوانه های مدرج را نیز طراحی و تولید می نماید.

هم اکنون بیش از 500 کارمند متعهد برای موفقیت جهانی شرکت استابیلا در حال تلاش هستند. این شرکت جهانی با ابزار آلات اندازه گیری با کیفیت خود بخش بزرگی از این بازار را از آن خود کرده است.

برای تهیه انواع ابزار آلات استابیلا می توانید از طریق فروشگاه ابزاریراق تنوع محصولات این برند و لیست قیمت ها را داشته باشید.

انواع ابزار آلات استابیلا
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1399 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.