نمایندگی محک

ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

02166499571

ابزار آلات کرون - CROWN

خرید ابزار آلات کرون، قیمت انواع ابزار کرون، دریل، دریل شارژی، رنده نجاری، فرز سنگبری، بتن کن، مینی فرز، لیست قیمت ابزار آلات کرون، نمایندگی فروش ابزار CROWN

شرکت ابزارآلات برقی کرون ( CROWN ) در سال 1983 میلادی تاسیس شد. کرون زودتر از انتظار پیشرفت کرد. به طوری که امروزه بیش از 10 کارخانه زیر نظارت این شرکت برای تولید ابزار آلات مشغول به کار هستند.

این شرکت صنعتی هم اکنون بالغ بر 2300 نفر کارمند مشغول به کار دارد. از زمان تاسیس این شرکت 3 دهه می گذرد که این زمان فعالیت برای کرون پشتوانه از تجربه و کیفیت در طراحی و تولید ابزار آلات بوده است.

می توان به جرات ادعا کرد که شرکت صنعتی کرون از بزرگترین تولید کنندگان ابزار آلات برقی در کشور چین بوده و هست. از اینرو تولیدات کرون برای بهبود وضعیت صنعت کشور چین بسیار موثر بوده است.

ابزار آلات تولید شده با برند کرون به بیش از 30 کشور دنیا مانند کشورهای اروپایی و حتی آمریکا صادر می شود.

 شرکت ابزار برقی کرون برای داشتن تشکیلات اقتصادی رو به رشد با ویژگی رقابت در سطح جهانی توجه خود را به مدیران قسمت نیروی انسانی معطوف و افرادی متخصص را انتخاب کرده است.

شرکت ابزارآلات برقی با نام کرون در حال حاضر تعداد زیادی کارخانه در کشور چین تاسیس کرده است. تلاش همه روزه کارکنان این برند برای پیشرفت بیشتر و تولید محصولات با تنوع بالا بسیار چشمگیر می باشد.

بیشترین مصرف کنندگان ابزار آلات برند کرون کشور های اروپائی و آمریکائی می باشند که این خود دلیل محکمی بر کیفیت ابزار های کرون است. بسیاری از محصولات کرون را می توان هم ردیف با ابزارهای ساخت اروپا ، امریکا ، ژاپن و حتی برندهای معروف دنیا قرار داد.

شعار شرکت کرون " دستیابی به اهداف و ایده آل های مشتریان کلید رسیدن به موفقیت است. "

در فروشگاه اینترنتی ابزاریراق می توانید تنوع ابزارآلات کرون را با مشخصات فنی مشاهده فرمایید. در صورت تمایل به خرید این ابزارها می توانید به آدرس دفتر ابزار یراق مراجعه نمایید.

انواع ابزار آلات کرون
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1400 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.