نمایندگی محک

ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

02166951042

ابزار آلات کارچر - KARCHER

خرید ابزار آلات کارچر، قیمت انواع ابزار کارچر، کارواش، کرشر، کرچر، کارشر، بخارشوی، آب پاش فشار قوی، لیست قیمت ابزار آلات کارچر، نمایندگی کارچر، نمایندگی فروش ابزار KARCHER

شرکت کارچر ( KARCHER ) سال 1962 در کشور فرانسه تاسیس شد. برای توسعه این برند و پیدا کردن جنبه بین المللی کارچر شعبه هایی در اتریش و سوئیس نیز افتتاح کرد.

در سال 1972 شرکت کارچر در برزیل کارخانه ای را تاسیس نمود. روند توسعه این برند در ده سال بعد از آن ، موجب گشایش نمایندگی محصولات کارچر در بیش از 16 کشور مانند امریکای شمالی ، افریقا و استرالیا شد.

در سال 1974 کارچر تمرکز خود را برای طراحی و تولید وسایل شستشو دهنده با فشار قوی گذاشت. در این سال این برند رنگ آبی خود را حذف نمود و جایگزین آن رنگ زرد معروف کارچر شد.

در سال 1980 شرکت کارچر خط تولید دستگاه های تمیز کاری همه کاره را بیشتر از پیش گسترش داد. در این سال دستگاه جاروبرقی خشک و تر مکنده ، جارو جمع آوری کننده زباله ، ساینده کف ساختمان ، سیستم شستشوی خودرو ، بخارشوی ، تاسیسات تصفیه فاضلاب و تامین آب آشامیدنی را تولید نمود.

در سال 1984 برند کارچر عرضه اولین شستشو دهنده فشار قوی که قابل حمل بود را با نام HD 55 PROFI به بازار عرضه کرد.

در سال 1993 بار دیگر خطوط تولید این شرکت گسترش یافت. در این روند رو به جلو حالا نوبت به مصرف کنندگان خانگی رسیده بود ؛ بخارشوی و جارو برقی نیز تولید و خیلی سریعتر از موعد مقرر جایگاه چشمگیری برای مشتریان پیدا کرد.

در سال 2003 این برند توانست اولین جاروبرقی کاملا اتوماتیک و روباتیک خود را با نام ROBOcLEANER rc3000 روانه بازار کند.

 در  سال 2007 تنوع دیگری در تولیدات کارچر بوجود آمد این برند تصمیم به تولید ابزار آلات باغبانی گرفت که منجر به تولید پمپ آبیاری ، سیستم فاضلاب ، سیستم تامین آب مصرفی خانگی و ... شود. همچنین در این سال سیستم تمیز کننده فیلتر tact را نیز تولید کرد.

در سال 2008  شعبات اختصاصی کارچر در 41 کشور وجود داشت و به طوریکه 85 درصد گردش مالی شرکت در خارج از کشور آلمان انجام می شد.

کارچر دارای حدود 40 هزار مرکز خدمات پس از فروش در سطح 190 کشور ،برای ارائه خدمات بی وقفه برای مشتریان خود بود.

در سال 2009 کارچر باری دیگر دستگاه های فشار قوی را برای مصرف کننده گان به بازار عرضه کرد که هم توانایی پاک کردن ، لایه برداری ساختمان ها و صفحات بتون را با فشار 2500 اتمسفر دارا بودند. ایجاد نوآوری و بالا بردن کیفیت محصولات قدیمی تر از مهمترین عوامل توسعه برای شرکت کارشر بوده است.

از سال 2008 تا امروز این برند توانسته سه نوآوری شاخص در سطح جهانی در زمینه شستشو دهنده فشارقوی را با کیفیت بالا عرضه نماید. در ایران این برند با نام های کارشر ، کارچر ، کرشر و کرچر در بازار گفته می شود.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع ابزار آلات کارچر
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.