ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

ابزار آلات جیت - JIT

خرید ابزار آلات بادی جیت، قیمت انواع میخکوب جیت، منگنه کوب بادی، میخ کوب بادی، میخکوب بادی، لیست قیمت ابزار آلات جیت، نمایندگی هیوندای، نمایندگی فروش ابزار JIT

شرکت جیت ( Jit ) سال 2011 در کشور کره شروع به تولید ابزار آلات نمود. آغاز فعالیت این برند با طراحی و تولید ابزار های صنعتی بود. کارخانه جیت یکی از بهترین تولیدکنندگان کره می باشد که برای روند کاری خود اهداف خیلی حرفه ای را تعیین کرده است.

شرکت جیت کره مطابق با استانداردهای بین المللی توانسته تا به امروز محصولات خود را تولید نماید. با اینکه این برند تازه وارد عرصه تولیدات صنعتی شده ولی بخاطر دقت نظر مدیران و متخصصان جیت تا به امروز ابزارآلات با کیفیتی را با نام خود وارد بازار کرده اند.

شرکت جیت به عنوان تولید کننده ابزارهای بادی تنوع زیادی در مدل های دستگاه خود دارد.  میخکوب و منگنه کوب بادی این برند نوپا نیز افراد حرفه ای زیادی را در داخل کره و ایران به سمت خود کشانده است.

ابزار آلات شرکت جیت در ایران نیز طرافداران مخصوص به خودش را پیدا کرده است. محصولات این برند توسط شرکت رونیکس وارد کشور می شوند از اینرو خدمات پس از فروش و ضمانت ابزارهای جیت نیز بر عهده این شرکت ایرانی می باشد.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع ابزار آلات جیت
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.