ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

ابزار آلات هیتاچی - Hitachi

خرید ابزار آلات هیتاچی، قیمت انواع ابزار هیتاچی، دریل چکشی، دریل شارژی، ابزارهای نجاری، سنباده لرزان، بتن کن، مینی فرز، هیتاچی، لیست قیمت هیتاچی ژاپن، نمایندگی فروش ابزار Hitachi

در سال 1910 شخصی به نام نامیهی اودیرا شرکت هیتاچی (Hitachi) را تاسیس کرد. این فردعلاوه بر تولید و عرضه محصولات متنوع و با کیفیت ،انسانی بشر دوست بود.

هیتاچی به زبان ژاپنی (株式会社日立製作)  آفتاب در حال طلوع معنی می دهد. دلیل این نام گذاری برای اولین محصول هیتاچی در شهری با نام (هیتاچی) در استان ایبارکی بود که آنجا تولید شد.

این شرکت چند ملیتی است که از ژاپن کار خود را آغاز کرده است. نامیهی اولین محصول خود را که یک موتور القایی با پنج اسب بخار بود برای صاحب کار خود طراحی کرد تا او در کار معدن از آن استفاده کند. بعد از تولید موفق و کارایی آن نامیهی سعی کرد آن را برای تولید بالاتر و فروش عرضه نماید، اما به دلیل جنگ جهانی اول موفق به این کار نشد، اما در زمان جنگ شرکت زیمنس در آلمان نتوانست سه توربینی را که یکی از شرکت های بزرگ ژاپنی سفارش داده بود تحویل دهد و شرکت ژاپنی سفارش ساخت و تولید را به نامیهی اودیرا داد. او نیز در عرض 5 ماه توانست تا توربین های 10000 اسب بخاری را به سفارش دهنده تحویل دهد.

شرکت هیتاچی یک شرکت هلدینگ (Holding company) و از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده لوازم برقی در کل جهان است. این شرکت در زمینه های  سیستم‌های اطلاعاتی و مخابراتی، خطوط را‌ه‌آهن و حمل و نقل شهری ، سیستم‌های نیروگاه، ، قطعات کامپیوتری ، زیرساخت‌های کارخانه‌ها، ماشین‌های راه‌ سازی، سیستم‌های الکترونیکی، موتورهای صنعتی، ، لوازم صوتی و تصویری، سیستم‌های مالی، سیستم‌های لژستیکی فعالیت می کند.

در دهه 1920 اقتصاد ژاپن با سرعت بالایی  رشد داشت و این دلیلی شدتا شرکت هیتاچی تولیدات خود را با توجه به این سرعت افزایش دهد و به بزرگ ترین تولید کننده پمپ، دمنده ها، تجهیزات مکانیکی و محصولات فلزی نظیر سیم های مسی تبدیل شود.

در سال 1923 زلزله بزرگ kanto منطقه صنعتی Keihin ، که قلب تولیدات ژاپن بود را ویران کرد. اما هیتاچی در این زلزله آسیب جدی ندید. این باعث شد سفارشات مردم به سمت شرکت روانه شود.

در سال 1924 نخستین لوکوموتیو الکتریکی در ژاپن توسط هیتاچی تولید شد.

در سال 1930 با تسلط ارتش بر ژاپن مجبور شد رادار و ردیاب برای زیردریایی‌ ارتش طراحی و تولید کند. ارتش درخواست ساخت اسلحه را نیز داشت ، ولی مدیران شرکت این را قبول نکردند و هیچ اسلحه ای توسط آنان تولید نشد.

در سال 1935  بنیان گذار هیتاچی  به کارمندان گفت : "من از شما می خواهم که بیشتر از سود شرکت به پیشرفت ملی کمک کنید و در این جهت تلاش نمایید. "

 در سال 1940 این شرکت توانست در شهر هیتاچی یک مجموعه پمپاژ آب بر روی رودخانه شهر تاسیس نمایدبا این کار هیتاچی آب آشامیدنی را برای ساکنین تامین نمود.

در سال 1942 آزمایشگاه تحقیقات مرکزی هیتاچی در کوکوبونجی توکیو تاسیس شد. 

در سال 1957 هیتاچی با تولید اولین کامپیوتر وارد بازارهای تکنولوژی شد و در همین سال شعبه ای از هیتاچی در آمریکا راه اندازی گردید. 

 در سال 1974 شرکت پردازنده همساز تولید کرد؛ این محصول قبلا در آمریکا ساخته شده بود، ولی بسیار گران تر از محصول هیتاچی عرضه می شد.

در سال 1982 در اروپا شعبه دیگری تاسیس شد و با نام شعبه اروپایی هیتاچی شناخته شد.

طراحی و تولیدات منحصر به فرد این برند در تمامی زمینه ها مخصوصا ساخت ابزار آلات بسیار جهانی می باشد و کیفیت بالای این ابزار ها غیر قابل انکار است.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع ابزار آلات هیتاچی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.