ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

(5 خط)02166951042

ابزار آلات لیزر لاینر - Laserliner

خرید ابزار آلات لیزر لاینر، قیمت انواع ابزار لیزر لاینر، تراز لیزری لیزر لاینر، نمایندگی لیزر لاینر، لیست قیمت ابزار لیزر لاینر، نمایندگی فروش ابزار Laserliner

لیزر لاینر ( Laserliner ) در سال 1993 میلادی توسط Mayer & Wonisch در کشور آلمان تاسیس شد و در سال 1997 اولین محصول این شرکت با برند لیزرلاینر تولید و روانه بازار گردید.

هم اکنون کمپانی لیزر لاینر در حدود بیش از 30 کشور جهان دارای واحد تجاری مستقل می باشد. این شرکت  مدیریت زنجیره تامین فروشندگان را خود بر عهده گرفته است و نظارت مستقیم در ارائه ابزارآلات خود را مشتریان دارد.

شرکت لیزرلاینر با مدیریت دقیق تمام ابزارآلات موجود در انبار ها و کوتاه کردن زمان تحویل محصولات به دست مصرف کنندگان توانسته به طور منظم تری برای رسیدن به اهداف بلند مدت خود گام بردارد. شرکت لیزر لاینر  از شیوه های EDI و RMA به منظور حداکثر رساندن بهره وری از امکانات خود استفاده می کند.

از عوامل موفقیت این شرکت توجه بیش از حد به طراحی و توسعه محصولات برند خود می باشد. کیفیت ابزار آلات برای شرکت لیزر لاینر ، در اولویت کارها قرار دارد.

شرکت لیزر لاینر در تولید ابزارهای بسیار دقیق و حرفه‌ای در جهان شناخته شده می باشد. برای تولید ابزارها با دقت بالا این کمپانی زمان بسیاری را صرف می نماید تا برای عرضه کالاهای خود برای مصرف کنندگان در صدر لیست شرکت های رقیب قرار بگیرد.

از تولیدات برند لیزرلاینر می توان به تراز دستی دیجیتال ، آندوسکوپ صنعتی ، تراز اوپتیک ، ترازهای لیزر ، تراز لیزری گردان  ردیاب لیزری ، زاویه سنج - شیب سنج ،  سه پایه ، شاقول لیزری ، متر لیزری و دیگر ابزار اندازه گیری اشاره کرد.
 

انواع ابزار آلات لیزر لاینر
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.