عید نوروز

ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

(5 خط)02166951042

ابزار آلات اشتیل - STIHL

خرید ابزار آلات اشتیل، قیمت انواع ابزار اشتیل، اره درخت بر، اره موتوری، اره برقی، اره بنزینی، اره زنجیری، نمایندگی اشتیل، لیست قیمت ابزار اشتیل، نمایندگی فروش ابزار STIHL

شرکت اشتیل ( STIHL ) در 1926 میلادی حدود هشتاد سال پیش توسط آندریس اشتیل تاسیس شد. هم اکنون این شرکت در بیش از 160 کشور با 35000 فروشنده در حال فعالیت است.

شرکت اشتیل در سال 1927 میلادی کارخانه ای دیگری در باد کانشتات تاسیس کرد. به علت بمباران و خسارات وارده از جنگ این کارخانه به شدت آسیب دید. دیگر آندریس مجبور شد تا به وایبلینگن تغییر مکان دهد.

در دهه 30 میلادی، شرکت اشتیل اولین اره زنجیری بنزینی را طراحی و تولید نمود.

در دهه 50 میلادی آندریس اشتیل اولین اره زنجیری سبک برای درخت بری را تولید کرد.

در دهه 70میلادی خط تولید شرکت مکانیزه شد و لوگو برند به شکل بین المللی با کیفیت بالا زده شد.

در سال 1973 موسس شرکت (آندریس اشتیل ) در گذشت . بعد از او هانس پیتر اشتیل و خواهرش اوا مایر اشتیل مدیریت را عهده دار شدند.

از سال 2000 به بعد شرکت اشتیل سری جدیدی از  ابزار آلات چند کاره خود را روانه بازار کرد. پس گذشت زمان اندکی برند اشتیل مرکز مهندسی جدید خود را در شهر وایبلینگن تاسیس نمود.

این شرکت با اختصاص مبلغ بسیار بالایی یورو برای بخش تحقیقات و گسترش کار شرکت ، سرمایه گذاری کرد. در همین زمان وایکینگ سری جدید و انحصاری ماشین چمن زنی برند خود را تولید کرد. این سری ماشین چمن زن توسط یک تیم اتریشی و با ساعت ها کار طولانی و تلاش شبانه روزی به سرانجام رسید.

از سال های 2009 تا 2011 اشتیل وارد صنعت ابزارالات بیسیم شد. یکی از اولین ابزار بیسیمی که این شرکت تولید کرد. این شمشاد زن با قدرت بسیار زیاد و صدای بسیار کم صدا بود.

در طی سال های اخیر شرکت اشتیل ابزار آلات بیسیم برند خود را گسترش داده است و حالا آن توانسته در این زمینه به جایگاه چشمگیری دست پیدا کند.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع ابزار آلات اشتیل
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.