ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

بکس شارژی

خرید انواع بکس شارژی ، خرید بکس شارژی ، قیمت بکس شارژی ، لیست قیمت بکس شارژی ، بکس شارژی ، آچار بکس شارژی ، فروش بکس شارژی ، نمایندگی بکس شارژی ، بهترین بکس شارژی ، 10 بکس شارژی برتر Cordless Impact Wrench، بهترین بکس شارژی

آچار بکس شارژی (Cordless Impact Wrench ) یکی از انواع بکس ها (برقی ، بادی و شارژی ) میباشد. انواع مختلفی از آچار بکس در بازار وجود دارند، اما اکثرا به شیوه یکسانی عمل می نمایند. در این ابزار نیروی گردشی یا گشتاور به کمک نیروی ضربه ای یا انفجاری ایجاد می شود. این نیرو می تواند به وسیله باد، برق یا باتری تامین شود.هر کدام از انواع آچار بکس، بادی، برقی یا شارژی مزایای خود را دارند. در سال های اخیر آچار بکس شارژی وارد بازار شده است .

هر چند بکس شارژی گرانتر است ولی می تواند قدرتی معادل بکس بادی تولید نماید بدون اینکه به تجهیزات جانبی نیاز داشته باشد و البته از آنجا که کابل ندارد به راحتی در اماکن مختلف قابل به کارگیری و جا به جایی است. این نوع ابزار درست کارایی بکس بادی و برقی را دارد. تفاوت این ابزار با دیگر آچار بکس هاکه علاوه بر موتور دارای باتری نیز هست، مدل شارژی دارای سیم یا شلنگ نمی باشد و شما به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید. علاوه بر این کسانی که دارای آچار بکس شارژی هستند باید حواسشان باشد که باطری ابزارشان همیشه شارژ باشد. معمولاً بعضی از اپراتورها جهت اطمینان، یک باطری یدک نیز به طور دائم همراه خود دارند.

این نکته را باید در نظر داشت که بکس شارژی نسبت به دو نوع دیگر، از قدرت کم تری برخوردار است. گاهی مزیت حمل و نقل راحت آچار بکس شارژی آنقدر برای مصرف کننده از اهمیت بالایی برخوردار است که به راحتی می تواند از قدرت کم این ابزار چشم پوشی کند. در بکس شارژی نیروی ایجاد شده گشتاور بیشتری نسبت به ابزارهای دستی معمول ایجاد می نماید. زمان لازم برای انجام کار به نسبت کار با دست کم می شود. در نتیجه کارها را با راحتی و سرعت بیشتری می توانید به انجام برسانید.

آچار بکس ابزاری است که در باز کردن و بستن پیچ و مهره ها به افزایش سرعت و کاهش نیروی لازم از طرف کاربر کمک می کند. آچار بکس یکی از ابزار های کاربردی در تاسیسات، مکانیکی و آپارتی به شمار می آید .که مورد استفاده تعمیرکاران و تکنسین ها قرار می گیرد.

 

برای خرید مناسب ابزار باید مواردی را لحاظ فرمایید. نیروی گشتاوری چیزی است که برای باز کردن یا بستن پیچ نیاز است و نیروی گشتاوری مختلف برای انجام کارهای متفاوت استفاده می شود. به دنبال آچار بکس با نیروی 1500 in-lb بگردید. وزن آچار بکس می تواند باعث خستگی دست شما و یا ایجاد عوامل دیگر شود. در انجام کارهای کوچک، وزن عامل مهمی نیست. اما در انجام کارهای طولانی مدت می تواند باعث خستگی شما شود. آچار بکس کوچک بهتر است اما متاسفانه در اندازه های کوچک نیروی گشتاوری نیز کمتر می شود. سایز رایج ۱/۲ درایو می باشد که تقریبا در همه جا کاربرد دارد. بعد از ۱/۲ درایو سایز ۳/۸ درایو رایج می باشد که نیروی گشتاوری کمتری نسبت به ۱/۲ درایو تولید می کند. به طور دلخواه شما می خواهید .آچار بکسی را انتخاب کنید که به آسانی قابل نگه داشتن باشد و بتوانید به مدت طولانی با آن کار کنید. آچار بکس خوش دست به این معنی می باشد که شما بتوانید مدت زمان طولانی با آن کار کنید و خستگی و درد کمی احساس کنید.  سرعت بالای بستن به این معناست که آچار بکس می تواند پیچ را سریع تر ببندد و همچنین آن را محکم تر بچسبد تا پیچ یا مهره کمتر خارج شود.

 

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای بکس شارژی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.