ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

جارو شارژی

خرید انواع ابزار شارژی ، خرید جارو شارژی ، قیمت جارو شارژی ، لیست قیمت جارو شارژی، ،فروش جارو شارژی ، کارواش شارژی ، نمایندگی جارو شارژی ، بهترین جارو شارژی ، 10 جارو شارژی برتر cordless vacuum cleaner، Cordless Vacuum Cleaner، بهترین جارو شارژی

جارو شارژی و یا همان جاروهای بی‌سیم ( cordless vacuum cleaner ) سبکتر از جاروبرقی که با استفاده از انرژی باتری، گرد و غبارها را از بین برده و به داخل محفظه خود می‌کشانند. امروزه در بیشتر خانه‌ها، از جاروهای شارژی به‌تنهایی و یا در کنار جاروبرقی‌ها (سیمی) استفاده می‌شود. جاروهای شارژی یکی از این وسایل کاربردی هستند، که با توجه به طراحی ظریف و بی‌سیم بودن آن، می‌توانید به‌وسیله آن ها، پله‌ها، لوازم داخلی، شکاف‌ها، مبلمان، پرده، قفسه‌ها و قسمت‌های غیرقابل‌دسترس و حتی ماشین خود را تمیز کرده و به وسیله آن خاکروبی کنید. البته این جاروها ظرفیت و گنجایش کمتری دارند و باید زودبه‌زود مخزن آن را تخلیه کنید و از آنجا که با باتری کار می‌کنند، عمر باتری آن‌ها نیز محدود است

معیاری که بیشترین تأثیر در خرید جاروهای شارژی را دارد، قدرت و عمر باتری آن‌هامی‌باشد. جارو شارژی امکان شارژ شدن و جابجایی راحت دارد و قدرت جمع آوری زباله در آن با توجه به ابعادش مناسب می باشد. جارو شارژی با توجه به سبک بودن و قابلت جابجایی آسان برای نظافت های کم حجم مناسب می باشد.

برای استفاده از جارو شارژی، ابتدا باید آن را شارژ کرد. باتری جارو شارژی غالبا 12 ولت می باشد و ظرف مدت 15 تا 20 دقیقه شارژ می شود. مهم ترین ویژگی که باید به آن توجه کرد، متوسط مدت شارژدهی می باشد که ولتاژ باتری و توان مصرفی دستگاه در آن دخیل هستند. یک قسمت مهم در جارو شارژی مخزن آن می باشد که باید قابلیت جداسازی و تخلیه و سرهم کردن آن راحت باشد. بدنه جاروشارژی در برندهای مختلف غالبا از جنس پلاستیک فشرده هستند و آسیب پذیر می باشند. به همین دلیل حین استفاده باید مراقب باشید. فیلتری که از ورود آشغال به داخل موتور جلوگیری می کند باید قابل شستشو باشد تا هر چند وقت یک بار آن را بشویید تا کارآیی دستگاه بهبود یابد.

برخی از دستگاه ها قابلیت تنظیم میزان مکندگی را دارند و این کار از طریق یک دکمه روی دستگاه انجام می شود. جارو شارژی می تواند قدرت مکندگی آب و خاک داشته باشد.جاروهایی  که قدرت جذب آب و خاک همزمان با هم را داشته باشند جاروشارژی دو منظوره محسوب می شوند که معمولا برای مصارف خانگی مناسب تر می باشند. جارو های چند منظوره قیمت بالاتری دارند.

جارو شارژی یک دسته بندی دیگر نیز دارد.جارو شارژی دستی و پارویی. جارو شارژی پارویی یک دسته بلند دارد و به صورت ایستاده می باشد و برای تمیز کردن کف مناسب است. معمولا وزن بیش تری دارد و فقط قابلیت استفاده برای کف را دارد. جارو شارژی مدل دستی،وزن کم تری دارد و راحت تر جابجا می شود و برای گوشه ها راحت تر استفاده می شود و برای نگه داری جای کم تری می گیرند. از جارو شارژی دستی برای تمیز کردن سطوح باریک و کنج ها نیز می توان استفاده کرد.چرا که هر چه دهانه جارو شارژی بزرگ تر باشد سرعت تمیز کردن بیش تر می شود.جارو شارژی قابلیت اتصال انواع سری برای کاربردهای مختلف را دارد.برخی جارو شارژی ها دارای دسته بلند نیز هستند(پارویی) که دیگر نیازی به خم شدن در حین استفاده با آن ها نیست.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای جارو شارژی
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.