ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

دریل سرکج

خرید انواع دریل سرکج ، خرید دریل سرکج ، قیمت دریل سرکج ، لیست قیمت دریل سرکج ، Angle Drill ، BENT DRILL، بهترین دریل سرکج

دریل یکی از ابزارهای پرکاربرد و مهمی است که در هر پروژه کاربران به نوعی برای انجام فعالیت خود به آن نیاز دارند. امروزه دریل‌ ها در انواع مختلفی برای کاربردهای متفاوتی طراحی و تولید می شوند. یک نوع از این ابزار دریل سرکج ( BENT DRILL ) است.

در بعضی از مواقع برای انجام کار با دریل معمولی فضا محدود و کوچک است . کاربر نیز تسلط کافی بر روی قطعه کار مورد نظر را ندارد به همین منظور دریل سرکج جایگزین و انتخاب مناسبی می باشد. این ابزار برقی حجم کمی دارد ولی قادر است عمل سوراخ کاری را بسیار دقیق انجام دهد. طراحی و تولید این ابزار کمک شایانی در جهت پیشبرد کار برای انجام پروژه های کوچک و بزرگ صنعتی و نیمه صنعتی بوده است.

دریل سرکج، متشکل از یک دریل دستی کوچک معمولی و یک پیچ گوشتی است که  درست همان کار دریل معمولی را می تواند انجام دهد, اما به جای داشتن یک دسته کوتاه‌ مانند دریل ساده دارای یک دسته بلند تر است.

سر کوتاه دریل سرکج می تواند با زاویه 90 درجه تنظیم شود تا کاربر به راحتی فضاهای محصور و کوچک ، بدون اینکه مجبور باشد بازوهای خود را خم کند و خسته شود بتواند عمل سوراخ کاری را انجام دهد.

دریل سرکج نیز در دو مدل برقی و شارژی در بازار موجود می باشد که هر فرد با توجه به نوع کار و فضا می تواند مناسب ترین دریل سرکج را برای کار خود انتخاب و تهیه نماید.

برندهای زیادی امروزه به عنوان تولید کنندگان دریل سرکج شناخته شده می باشند و این ابزار را در مدل های متنوع برای فروش عرضه می نمایند.

فروشگاه ابزار یراق با سال ها تجربه در زمینه فروش ابزار آلات برقی و شارژی تمام تلاش خود را  برای عرضه باکیفیت ترین و ارزان ترین ابزار در جهت رضایت مشتریان داشته است. 

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای دریل سرکج
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.