ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

فرز سنگبری

خرید فرز سنگبری ، قیمت فرز سنگبری ، لیست قیمت فرز سنگبری ، سنگ سنگبری ، نمایندگی فرز سنگبری Angle Grinder، بهترین فرز سنگبری

دستگاه فرز سنگبری ( Angle Grinder ) ابزاری برقی می باشد که از آن  برای سنباده زدن، صیقل دادن و برش فلز، سنگ و پلاستیک و... استفاده می شود. فرزها انواع مختلفی دارند که دستگاه فرز سنگبری یکی از آنها می باشد. فرز سنگبری یکی از رایج ترین دستگاه های فرز می باشد که برندهای مختلفی دست به تولید آن زده اند و از آن برای مصارف صنعتی و سنگین استفاده می شود. از هزاران سال پیش و به هنگام تمدن های اولیه بشری در سرزمین ایران، استفاده از سنگ در ساخت و سازها رواج داشته است و این امر تا به امروز ادامه دارد.

با پیشرفت تکنولوژی استفاده از سنگهای متنوع در صنایع گوناگون رونق بیشتری گرفته است. در گذشته برای انجام دادن کارهایی مانند برش و سایش ابزارهای دستی به کار می رفت که باعث مصرف انرژی زیاد کاربر و هزینه های دیگر می شد. اولین دستگاه فرز برقی در سال 1954 اختراع شد و پس از آن با پیشرفت دنیای صنعتی دستگاه فرز سنگبری نیز طراحی و تولید شد.

از دستگاه فرز سنگبری برای برش سنگ و گرانیت استفاده می شود و این ابزار در کارخانه های سنگ، ساختمان سازی، نماسازی و بازسازی کاربرد دارد. از سنگ فرز برای برش سنگ، پلاستیک و کاشی استفاده می شود. امروزه صنعتکاران به دنبال خرید سنگ فرز هستند تا بتوانند به وسیله آن سنگ مورد نظر خود را به شکل دلخواه در آورده و یا برش دهند. فرز سنگبری دارای قدرت بالایی است و از آن برای برش های عمیق در سطوح بزرگ و سخت تر استفاده می شود.

دستگاه فرز سنگبری به گونه ای طراحی شده است که هنگام برش سنگ، لبه سنگ اصطلاحا لب پر نشود و سنگ نشکند. همچنین قطر صفحه دستگاه فرز سنگبری از دیگر فرزها بیشتر می باشد. فرز سنگبری دارای یک صفحه بزرگ چرخنده می باشد. هرچه اندازه صفحه فرز سنگبری بزرگتر شود، مقدار نیروی گشتاور وارد شده به دستگاه نیز بیشتر می شود.

کاربر هنگام استفاده از فرز سنگبری، باید به نوع سنگ دقت کند و بر اساس نوع سنگ باید صفحه برش مناسب را انتخاب کند. از ویژگی های فرز سنگبری قطر سنگ آن است که برابر با 230 میلی متر و میزان سرعت چرخش آن در حدود 6000 و 6500 دور در دقیقه می باشد. بعضی از دستگاه های فرز سنگبری سیستم محافظت در برابر اضافه بار دارند که باعث محافظت دستگاه هنگام کار سنگین می شود و از آسیب رسیدن به آن محافظت می کند. همچنین بعضی از فرزهای سنگبری دارای دسته کمکی و یا قابلیت نصب شدن به جارو برقی دارند تا از پخش شدن گرد و خاک و آلودگی های حاصل از استفاده از سنگبری جلوگیری کند.

کاربر هنگام خرید فرز سنگبری باید دقت نماید که دستگاه دارای طراحی مناسبی باشد و هنگامی که آن را در دست می گیرد راحت باشد. همچنین وزن مناسب فرز سنگبری نیز از دیگر فاکتورهای انتخاب این ابزار است. چنانچه دستگاه فرز سنگبری دارای ویژگی ضد لرزش نیز باشد، کاربر راحت تر می تواند با این ابزار کار کند. همچنین کیفیت و توان دستگاه فرز سنگبری در انتخاب آن بسیار مهم است. کاربران هنگام کار با دستگاه فرز سنگبری حتما باید نکات ایمنی را رعایت نمایند.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای فرز سنگبری
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.