ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

سنباده لرزان گرد

خرید انواع سنباده لرزان گرد ، خرید سمباده لرزان گرد ، قیمت سنباده لرزان گرد ، لیست قیمت سنباده لرزان گرد ، سمنباده لرزان گرد ، سمباده لرزان برقی Sanding Machine , Random Orbital Sander، بهترین سنباده لرزان گرد

دستگاه سنباده لرزان گرد ( Random Orbital Sander ) با تبديل حرکت چرخشی به حرکت لرزشی عمل سنباده زنی را انجام می دهد. از سنباده لرزان گرد بیشتر برای از بين بردن خطوط  کوچکی که در زمان سنباده زنی اولیه ايجاد شده ، استفاده می کنند. ابزار نجاری سنباده لرزان از جمله ابزار های پرکاربرد برای صاف کردن خط و خش ايجاد شده بر روی سطح چوب می باشد. 

 روش پرداخت به وسیله سنباده لرزان گرد بسيار صاف تر و تمیزتر است. با استفاده از این ابزار نجاری دیگر اثرات به جا مانده معمول سنباده که در کار با يک سنباده نواری ممکن است ایجاد شود ؛  وجود ندارد. سنباده لرزان گرد يک بلبرينگ دارای کمی انحراف دارد که صفحه سنباده لرزان را می تواند در دو حالت بيضی و دايره روی سطح چوب به حرکت در آورد. از دیگر مزایای سنباده لرزان گرد اين است که کاربر مانند سنباده تخت محدود به سنباده زنی در مسير رگه های سطح چوب نيست. با استفاده از سنباده لرزان گرد به راحتی می توان در تمام جهات چوب عمل سنباده زنی را انجام داد. برای نتیجه بهتر عمل سنباده زنی ابتدا بهتر است که کاربر با ميزان زبری بيشتر شروع به فعالیت نماید و به تدريج زبری سطح را کاهش دهد، تا در نهایت پرداختی مناسب و دلخواه از سطح چوب داشته باشد.

دونوع سنباده لرزان گرد در بازار موجود می باشد. یک مدل آن یک دستی است که اين نوع از سنباده  لرزان گرد بیشتر برای پرداخت های چارچوب پنجره و سطوح ظريف کاربرد دارند. کنترل عمل سنباده زنی در این مدل برای کاربر بیشتر می باشد. نوع دیگر سنباده لرزان گرد مدل زاويه قائمه است که قدرت بيشتری را برای انجام سنباده زنی  کاربر فراهم می سازد. در این نوع چرخ دنده ها، صفحه سنباده لرزان را به موتور متصل میکنند. در سنباده زاويه قائمه، سرعت کمتر و پايين تر است. اما می توان با فشار بیشتر بر روی سطح چوب بدون ايجاد آسيب برای برداشتن رنگ و چسب اقدام کرد.

 

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای سنباده لرزان گرد
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.