ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

دریل گیربکسی

خرید انواع دریل گیربکسی ، خرید دریل گیربکسی ، قیمت دریل گیربکسی ، لیست قیمت دریل گیربکسی ، دریل صنعتی ، Drill ، Impact Drill، بهترین دریل گیربکسی

دریل گیربکسی (Impact Drill) نمونه ای دیگر از انواع متنوع دریل با کاربردی متفاوت است که همان طور که از اسم این ابزار برقی پیدا است دریلی مجهز به گیربکس می باشد که قدرت موتور این ابزار برقی را نسبت به دریل معمولی بیشتر می کند.

برخی از دریل ها مجهز گیربکس یا جعبه دنده هستنند ؛ قسمت گیربکس دریل جلوی آرمیچر دستگاه قرار گرفته و با تغییر نسبت چرخ دنده ها میزان گشتاور را تغییر میدهد . افزایش میزان گشتاور باعث بالا رفتن قدرت چرخشی شده و سوراخکاری با توان بیشتری انجام می گیرد، از این روی برای انجام سوراخکاری هایی که از مته های سایز بزرگ و همچنین گردبرهایی که قطر بالایی دارند از دریل گیربکسی استفاده می شود.

دریل های گیربکسی معمولا دو حالته هستند که کلید آن در جلوی موتور و روی بدنه گیربکس قرار می گیرند، تغییر حالت این کلید عملکرد دریل را در دو حالت قدرتی و سرعتی تنظیم می نماید. این ویژگی سبب می شود تا بتوان از قدرت بالای دریل در سرعت کم بهره برد.

 دریل های گیربکسی در دو نوع ساده و ضربه ای در بازار موجود می باشد :

1- دریل گیربکسی ساده بیشتر در صنایع فلزی و صنایع چوب کاربرد دارند ، توان بالای ایجاد شده توسط گیربکس قابلیت سوراخکاری در قطعات بزرگ و ضخیم را فراهم می سازد .

2- دریل گیربکسی ضربه ای که به غیر از توانایی سوراخکاری چوب و فلز ، قابلیت سوراخکاری در مصالح ساختمانی را نیز داراست. این ابزار قوی ترین مدل دریل است که کاربردی فراگیر در صنایع را دارد.

با وجود تمام محاسن دریل گیربکسی باید به وزن نسبتا بالای این ابزار نیز دقت کرد . وزن بالا و بدنه بزرگ این دستگاه باعث پایین آمدن دقت در سوراخکاری با مته های ریز می شود.

درضمن سیستم ایجاد ضربه در دریل های گیربکسی ضربه ای و دریل بتن کن ها متفاوت است ، دریل های ضربه ای از حرکت دنده ها بر روی هم ضربه را به مته منتقل میکند ولی در دریل بتن کن ها ضربه بر اثر حرکت در پیستون ایجاد می شود .

برای خرید این ابزار برقی می توانید از طریق سایت ابزاریراق لیست قیمت دریل گیربکسی و مشخصات فنی آن را ملاحظه فرمایید.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای دریل گیربکسی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.