ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

بتن کن پنج شیار

خرید انواع بتن کن ، خرید بتن کن پنج شیار، قیمت بتن کن ، لیست قیمت چکش تخریب ، بتون کن ، مته پنج شیار ، نمایندگی بتن کن Demolition Hammer, Rotary Hammer , SDS-max، SDS-MAX Rotary Hammer، بهترین بتن کن پنج شیار

بتن کن 5 شیار چیست؟

بتن کن 5 شیار ( SDS-MAX Rotary Hammer ) یکی از انواع بتن کن ها می باشد که به خاطر داشتن موتوری قدرتمند و همچنین گیربکس و پیستون بزرگ از لحاظ ظاهری بزرگتر و از بابت وزنی سنگین تر از بتن کن چهار شیار می باشد. یکی از دلایل بالاتر بودن سرعت و قدرت سوراخ کاری با دریل بتن کن پنج شیار دارا بودن سیستم پیستونی ضربه زنی دستگاه می باشد. بتن کن های پنج شیار معمولا دو کاره می باشند. مته های قابل استفاده در بتن کن پنج شیار با توجه به قدرت موتور دستگاه از 8 تا 52 میلی متر قابل استفاده می باشد. همچنین برای تخریب مصالح ساختمانی از قلم مخصوص تخریب نوک تخت و تیز در بتن کن پنج شیار استفاده می شود.

به طور کلی انواع بتن کن ها با ظرفیت های گوناگون برای انجام سوراخ کاری یا کنده کاری بتن و دیوار کاربرد دارند. بتن کن های 5 شیار می توانند عمل تخریب را نیز انجام دهند به همین علت این ابزار را دریل بتن کن دوکاره هم می گویند. بتن کن ها بیشتر برای انجام اموری که مربوط به نصب و تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد.

نکات ایمنی برای استفاده از بتن کن های 5 شیار:

چنانچه کابل برق دریل بیش از اندازه بلند باشد ممکن است به دست و پای کاربر بپیچد و ایجاد خطر کند. بنابراین هنگام استفاده باید مراقب باشید. بهتر است قبل از کار با بتن کن، پریز مورد استفاده را به فیوز مجهز کرده تا در صورت به وجود آمدن مشکل در برق ،فیوز برق دستگاه را به سرعت قطع نماید. توصیه می شود هنگام استفاده از دریل بتن کن از عینک استفاده کنید تا از چشم ها محافظت شود. برای کنترل بهتر و تسلط بیشتر بر دستگاه بتن کن 5 شیار در هنگام استفاده، هر دو دسته اصلی و جلویی را نگه دارید. هنگام استفاده از دریل بتن کن بهتر است پاهای کاربر به اندازه عرض شانه باز باشند تا کاربر بتواند تعادل خود را حفظ نماید. قبل از شروع کار با دستگاه بتن کن ، از وجود لوله های آب،گاز و برق که در منطقه حفاری وجود دارند اطلاع پیدا کنید زیرا حفاری اگر عمیق باشد و روی کابل برق این امر صورت بگیرد بسیار بسیار خطرناک است.

بهترین بتن کن 5 شیار کدام است؟

امروزه کمپانی های معتبر و معروفی در سراسر جهان دست به طراحی و تولید بتن کن پنج شیار  زده اند. از این میان تمامی شرکت های تولید کننده برند های معروفی همچون بوش Bosch ، دیوالت Dewalt ، بتن کن پنچ شیار ماکیتا Makita ، دی سی ای Dca ، بتن کن آاگ Aeg ، بتن کن پنج شیار آینهل Einhell ، محک Mahak ، هیوندای Hyundai و بتن کن پنج شیار نک Nek از طرفدارانی بیشتری برخوردار هستند.

روشهای خرید بتن کن های 5 شیار از فروشگاه ابزاریراق:

لیست قیمت تمامی دریل های بتن کن پنج شیار با برندهای ذکر شده در فروشگاه و سایت ابزار یراق موجود می باشد. برای خرید بهترین بتن کن 5 شیار می توانید بدون ثبت نام اولیه در سایت سفارش خود را در اسرع وقت به آدرستان تحویل بگیرید. برای خرید حضوری ابزار می توانید همه روزه به آدرس فروشگاه ( مندرج در پایین سایت ) مراجعه فرمایید.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای بتن کن پنج شیار
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.