ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

اینورتر جوشکاری

خرید انواع اینورتر جوش ، خرید اینورتر جوش ، قیمت اینورتر ، لیست اینورتر جوشکاری ، دستگاه جوش ، جوش اینورتری ، Welding Inverter، Inverter Welding Machine، بهترین اینورتر جوشکاری

اینورتر ( Inverter Welding Machine ) نوعی دستگاه جوش می باشد که دارای تکنولوژی منحصر به فرد و با کیفیتی است. تکنولوژی اینورتر عصر نوینی در صنعت جوشکاری به وجود آورده است و این تکنولوژی جدید در کشورهای صنعتی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. در کشور ما نیز در سال های اخیر استفاده از دستگاه جوش اینورتر رواج بسیاری یافته است و در واقع جایگزین دستگاه های جوش قدیمی شده است. جوشکاری عملیاتی است که الکترود توسط یک قوس الکتریکی با منبع ولتاژ و جریان مشخص شده، دو قطعه کار فلزی را به هم متصل می کنند. این دو قطعه فلزی می توانند همنام یا ناهمنام باشند.

با گذشت زمان تکنولوژی اینورترها پیشرفت کرده و امروزه آنها به فناوری کاربردی تبدیل شده اند. این دستگاه با استفاده از منبع تغذیه خود می تواند جریان بالایی را برای جوشکاری فراهم کند. مقدار جریان خروجی و ولتاژ دستگاه جوش اینورتر قابل تنظیم بوده و در طول فرایند جوشکاری توسط ولوم آمپر خروجی دستگاه جوش کنترل می شود. از مزیت های دستگاه اینورتر جوشکاری می توان به وزن کم و سبک بودن آن اشاره کرد و همین امر آن را به یک ابزار قابل حمل تبدیل کرده است. از این دستگاه حتی در فضاهایی که جای کمی نیز دارند می توان استفاده کرد. دیگر مزیت این دستگاه نیاز آن به توان کمتر است و حتی می توان از برق خانگی نیز برای تغذیه آن استفاده کرد.

مصرف انرژی پایین و صرفه جویی زیاد در مصرف برق از دیگر ویژگی دستگاه جوش اینورتر است. علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی این دستگاه ها فاقد آلودگی صوتی هستند. همچنین می توان مشخصات دینامیکی را در شرایط مختلف می توان کنترل کرد. جوشکاری با اینورتر دارای راندمان و ضریب قدرت بسیار زیادی است. ویژگی دیگر قابلیت حمل و نقل آسان و پایداری در عملیات جوش کاری است. دستگاه اینورتر دارای قدرت جوش مستحکم تر و یکنواخت تری نسبت به دیگر دستگاه های جوش است.کاهش تلفات در اثر نوسانات ولتاژ ورودی و تحمل اضافه بار بسیار بالا دیگر ویژگی آن می باشد.د دستگاه اینورتر می تواند جریان متناوب برق ورودی را به جریان خروجی تبدیل کند.

از دیگر تفاوت های دستگاه جوش اینورتر با دستگاه های جوش قدیمی، نحوه تبدیل جریان ورودی به جریان خروجی می باشد. مقدار جریان خروجی و ولتاژ قابل تنظیم می باشد و در طول فرآیندهای جوشکاری توسط نرم افزارهای کامپیوتری کنترل می شود. الکترودهای کاربردی در دستگاه جوش اینورتر عبارتند از الکترودهای فولادی ضد زنگ، الکترودهای طرح آهن و الکترودهای اسیدی و قلیایی. در اینورترهای جوشکاری ،تکنولوژی سیلیکون جایگزین رکتیفایرهای مس یا آلومینیوم دستگاه های جوش سنتی شده است.

با تکنولوژی جدیدی که در ساختار دستگاه های جوش اینورتر استفاده می شود، هزینه تولید آن نیز بسیار کمتر از دیگر دستگاه های قدیمی تر است و همین نکته باعث صرفه جویی در هزینه تولید دستگاه شده است. به طور کلی دستگاه های اینورتر بسیار کاربردی تر از سایر دستگاه های جوشکاری قدیمی هستند. قابلیت ها و ویژگی های دستگاه اینورتر باعث شده است که در سال های اخیر جوشکاران تمایل به خرید و استفاده از آن دارند.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای اینورتر جوشکاری
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.