ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

اور فرز مشتی

خرید انواع اور فرز مشتی ، خرید اور فرز مشتی ، قیمت اور فرز مشتی ، لیست قیمت فرز مشتی ، فرز لبه زن ، ترایمر ، ابزار نجاری Trimmer , Router Angle Grinder، بهترین اور فرز مشتی

اور فرز مشتی ( Trimmer ) از ابزارآلات پرکاربرد در صنایع چوبی و یکی از انواع اور فرز می باشد که در این مدل دسته ای برای هدایتگر دستگاه وجود ندارد.

فرزهای مشتی دارای کلت تیغ ها با سایز کوچکتر می باشند حتی می توان به منظور کارهای دقیق تر تیغه‌هایی کوچکتر از اندازه نیز روی ابزار نصب نمود.

ابزار اور فرز مشتی کاربردهای فراوانی برای انجام کارهای مختلفی همچون برش کاری ، تراش ، سوراخ کاری ، فرم دهی و از همه مهمتر ساختن مدل های مختلف اتصالات چوبی دارد. به طور کلی از اور فرز برای ایجاد نمودن شیار روی سطوح چوبی حتی ابزار زدن لبه ها استفاده می کنند.

از این ابزار بیشتر مورد استفاده نجاران ، معرق کران و منبت کاران می باشد. مدل تیغه های این ابزار بسیار متنوع بوده از این جهت ساخت و انجام کارهای گوناگون به راحتی برای کاربر امکان پذیر می باشد.

اور فرز مشتی از لحاظ ظاهری به نسبت مدل های دیگر اور فرز کوچکتر بوده و به علت وزن کم ابزار جابجایی و حمل آن به راحتی انجام می شود.

تنظیم میزان عمیق در اور فرز مشتی بواسطه پیچ روی ابزار است که این مزیت سبب می شود برای انجام کار ، مقدار عمق دقیق تری داشته باشید.

اور فرزها از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند که می توان گفت تقریبا در تمامی مدل ها مشابه هم هستند از جمله : بدنه ، دسته ، تیغه گیر یا همان کولت ، صفحه هادی ، پیچ تنظیم میزان عمق ، گونیا با حرکت کشویی ، محافظ تراشه که در دور تیغه قرار دارد ، کلید تنظیم سرعت که این قابلیت در مدل های دیمر دار موجود است ، کلید روشن و خاموش کردن اور فرز ، اهرم برای تعیین سطح که ارتفاع برش و کف را ثابت می کند ، اهرم قفل برای تنظیم نمودن ارتفاع و عمق تیغه ، کیلد قفل شفت برای تعویض کردن تیغه و ...

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای اور فرز مشتی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.