ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

سنباده لرزان مشتی

خرید انواع سنباده لرزان مشتی ، خرید سمباده لرزان مشتی ، قیمت سمباده لرزان مشتی ، لیست قیمت سنباده لرزان مشتی ، سمنباده لرزان مشتی ، سمباده لرزان برقی Sanding Machine , Orbital Sander، بهترین سنباده لرزان مشتی

سنباده لرزان مشتی ( Orbital Sander ) یکی از ابزار آلات مناسب برای صاف و صیقلی کردن سطوح چوبی کار می باشد.

این ابزار عمل سنباده زنی را از به جای حالت چرخشی ، به صورت لرزشی انجام می دهد. با استفاده از سنباده لرزان مشتی می توان سطوح زبر ، ناهموار ، و موج دار چوب را خیلی صاف و یک دست کرد. از این ابزار برای پرز برداری نیز می توان استفاده کرد تا سطح کار برای رنگ شدن آماده شود.

از سنباده لرزان در صنایع چوبی و کارهای هنری که با چوب انجام می شود مانند معرق استفاده می گردد.

از مزایای سنباده لرزان مشتی می توان به کم صدا بودن ابزار اشاره کرد. همچنین کار کردن با آن برای اشخاصی که تجربه ای کافی نیز ندارند؛ مشکلی به وجود نمی آورد.

برای تهیه سنباده لرزان مشتی حتما مارک‌های معتبر و دارای گارانتی را بخرید.

برای سلامت ابزار حتما بعد از هر بار کار کردن از سنباده لرزان مشتی آن را باد بگیرید. البته بهتر آنست هر ۱۰ دقیقه کار با ابزار ، از بادپاش برای تمیز کردن دستگاه استفاده کنید. این امر باعث خنک شدن موتور و تمیز کار کردن ابزار می شود.

در زمان کار با سنباده لرزان مشتی از ماسک و گوشی استفاده کنید. سنباده لرزان خاک های بسیار ریزی در هوا منتشر می کند که برای سلامتی می تواند بسیار مضر باشد.

فشار بیش از حد به ابزار وارد نکنید. در حدود هر ۳۰ دقیقه کار با سنباده لرزان مشتی حداقل ۵ دقیقه به دستگاه فرصت دهید تا دمای آن کاهش یابد.

نوع مشتی سنباده لرزان شباهتی به موس کامپیوتر دارد. به این دلیل به آن مشتی گفته می شود که در یک مشت جا می شود و می توان آن به راحتی را با یک دست کنترل کرد.

در تلفظ عامیانه گاهی افراد سنباده را سمباده می گویند.

 

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای سنباده لرزان مشتی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.