ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

فرز بیسکویت زن

خرید انواع فرز بیسکویت زن ، خرید فرز بیسکویت زن ، قیمت فرز بیسکویت زن ، لیست قیمت بیسکویت زن ، بیسکویت زن نجاری ، ابزار نجاری Plate Joiner ,، بهترین فرز بیسکویت زن

بیسکویت زن ( Plate Joiner ) یکی از ابزارآلات نجاری برقی می باشد که برای اتصال دو قطعه چوبی به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

فرز بیسکویت زن از یک تیغه دایره ای شکل کوچک برای برش دادن به شکل هلال در دو جهت چوب استفاده می کند .

ابزار فرز بیسکویت زن چوبی که بیضی شکل است ، بسیار جنس خشک و فشرده یی دارد. قطعه بیسکویت در شکاف مورد نظر قرار داده می گیرد و می تواند دو تخته چوب را به هم متصل کند.

برای نگهداری از ابزار فرز بیسکویت زن باید موارد زیر را رعایت فرمایید.

1- اگر تیغه دستگاه کند شد باید سریعا آن را عوض کنید.

2- بر اثر لرزش ممکن است پیچ و مهره ها هرز شوند که باید آن ها را تعویض نمایید.

3- برای در دست گرفتن فرز بیسکویت زن از قسمت عایق الکتریکی آن بگیرید. اگر هنگام کار به دلیلی ناگهانی ، جریان برق در قسمت های فلزی و غیر عایق وجود داشته باشد دیگر به کاربر شوک برق وارد نشود.

4- برای تنظیم نمودن عمق شیار زنی حتما قبل از آن دستگاه را خاموش کنید. حواستان به سرعت و حرکت تیغه در قسمت شیار فرز بیسکویت زن باشد تا نقصی در چرخش وجود نداشته باشد.

5- زمان کار با فرز بیسکویت زن حتما از ماسک و عینک ایمنی استفاده کنید ولی هیچ نیازی به پوشیدن دستکش نیست.

6- برای کار با فرز بیسکویت زن زمانی که نیاز به ایجاد اتصال در چوب دارید باید قطعه کار خود را در یک صفحه مسطح گذاشته و حتما با گیره آن را محکم و ثابت کنید.

در هنگام خرید فرز بیسکویتی اتصال زن باید به مواردی از جمله : اندازه تیغه ابزار ، مقدار شیار زنی ، سرعت فرز ، اندازه و سایز ، وزن ابزار برای جابجایی و از همه مهمتر قدرت دستگاه با توجه به نوع و حجم کاری خود دقت نمایید.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای فرز بیسکویت زن
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.