ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

پروفیل بر

خرید پروفیل بر ، قیمت پروفیل بر ، لیست قیمت پروفیل بر ، پروفیل بر برقی ، اره فلز بر، نمایندگی پروفیل بر Cut Off Saw، بهترین پروفیل بر

پروفیل بر ( Cut Off Saw ) از جمله ابزارهای برقی است که به وسیله آن برش فلزات را انجام می دهند. با پیشرفت دنیای صنعتی، طراحان در زمینه تولید ابزارهای برقی ابداعات جدیدی را صورت دادند. دستگاه پروفیل بر در ابتدا به عنوان یک ابزار برش طراحی و تولید گشت ولی کاربردهای مختلف و قابلیت های این دستگاه باعث شد که توجه صنعتگران، آهنگران، ساختمان سازها ،مجسمه سازان و... به سمت این دستگاه جلب شود. با تولید اره پروفیل بر دیگر نیازی نبود که همانند گذشته جوشکار دستگاه برش خود را به محل کار ببرد و برش پروفیل ها را انجام دهد و یا موارد برش کاری را با خود به کارگاه برده و بعد از برش، باسختی به محل نصب ببرد.

اره های پروفیل بر به دلیل جا به جایی آسان و امنیت و قدرت بیشتر نسبت به فرزهای آهنگری، کاربرد وسیع تری در ساختمان سازی پیدا کرده اند. اره پروفیل بر عملیات برش سخت ترین پروفیل ها را به راحتی انجام می دهد. با توجه به نیازهای مختلف صنعتی، نیاز به برش پروفیل در اندازه های مختلف و با دقت زیاد است. زیرا با کمترین خطا در عملیات برش، امکان تغییر شکل و برآمدگی پروفیل ها وجود دارد. حتی گاهی ممکن است پروفیل دارای شکل خاصی باشد به همین دلیل برش با دقت زیاد بسیار دشوار تر است و همچنین کاربر باید زمان بیشتری صرف کند. بنابراین استفاده از دستگاه پروفیل بر باعث می شود که برش به صورت دقیق و با تسلط کاربر در کمترین زمان ممکن صورت بگیرد. همچنین پروفیل برای کار کردن نیاز به برق صنعتی ندارد.

دلایل بسیاری موجب رایج شدن این دستگاه شده است از جمله قابلیت فارسی بر کردن قطعات فلزی، وجود گیره ای که به محکمی قطعه کار را در زیر صفحه برش قرار می دهد، امکان برش قطعات بزرگتر، وجود قفل ایمنی سوییچ و وجود صفحه محافظ. بدنه پروفیل بر از یک بازوی متحرک که بر روی آن موتور و دیسک برقی قرار گرفته و همچنین یک گیره نگه دارنده تشکیل شده است. تیغه های برش بر روی این دستگاه، وظیفه برش را به خوبی انجام می دهند و معمولا قطر آنها به 30 میلی متر نیز می رسد.

پروفیل ها در دو مدل مختلف ساختمانی و صنعتی طراحی و تولید می شود. در پروفیل های ساختمانی برای برش انواع مختلف در و پنجره و از مدل های صنعتی در صنایع از جمله خودروسازی استفاده می شود. بیشتر اره های پروفیل بر برای ایجاد برش های زاویه ای دارای یک گونیا است که می توان در نهایت برش های زاویه دار را به راحتی با آن انجام داد.

در هنگام خرید اره پروفیل بر باید مقدار وات موتور این دستگاه سنجیده شود. واضح است که هرچه مقدار وات دستگاه بیشتر باشد، قدرت دستگاه نیز بالا تر می رود. همچنین تعداد دور و چرخش اره پروفیل بر نیز مهم است، تعداد دور هر چقدر بیشتر باشد نشان دهنده سریع تر بودن دستگاه است. نکته قابل توجه دیگر ضخامت و قطر تیغه صفحه برش است، پروفیل برها دارای کاربردهای مختلفی هستند که بر اساس کارایی آنها تیغه های مختلفی وجود دارد که کاربر بنا به استفاده خود باید به این نکته نیز توجه نماید.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای پروفیل بر
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.