ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

پیچ گوشتی برقی

خرید پیچ گوشتی برقی ، قیمت پیچ گوشتی برقی ، لیست پیچ گوشتی برقی ، اسکرو گان، نمایندگی پیچ گوشتی برقی، قیمت اسکروگان، Electric Screwdriver ، Driver Drill، بهترین پیچ گوشتی برقی

پيچ گوشتی برقی ابزاری بسیار کاربردی برای باز و بسته کردن انواع پيچ های مختلف است. اين ابزار برقی کارایی شبیه پيچ گوشتی معمولی را دارد ، تفاوت مدل برقی در سرعت انجام کار است که به شکلی چشمگیر بالاتر می رود. در مدل برقی پیچ گوشتی دیگر نیازی به صرف انرژی زیاد از طرف کاربر برای فعالیت مورد نظر نیست. پس از تولید اولیه این ابزار و موفقیت در کارایی آن تولیدکنندگان بزرگی تصمیم به ساخت این ابزار برقی کردند مانند شرکت هيوندای ، شرکت آاگ ، شرکت متابو ، شرکت رونيکس ، شرکت ماکيتا ، شرکت ديوالت و... البته هر کدام از این شرکت ها برای فروش بهتر این ابزار با طراحی خاص خود وارد بازار رقابت شدند.

يکي از نکات مهم در انتخاب مناسبترین مدل پيچ گوشتی برقی میزان توان موتور دستگاه است که این متغیر بر روند و پیشبرد کار تاثیر بسزای دارد. ميزان گشتاور و سرعت ايجاد شده در پیچ گوشتی برقی در هر مدلی متفاوت است با اطلاع از این مشخصات فنی می توانید ابزار مناسب تری را با توجه به حجم کاری خود انتخاب و خریداری نمایید. برای کار مداوم و جابجایی حتما باید وزن ابزار را هنگام خرید مد نظر گرفت. کليدهای با کيفيت برای افزایش طول عمر دستگاه و نوع گيربکس‌ خاص به منظور بالاتر بردن توان و قدرت  تبديل در پيچ بند از دیگر موارد قابل توجه برای خريد پيچ گوشتی برقی می باشد. هرچه میزان گشتاور پیچ گوشتی برقی خریداری شده بیشتر باشد ابزار می تواند پیچ های محکمتری را باز و بسته نماید و همچنین دستگاه ابزار قدرتمندتری برای سوراخ کاری سطوح مختلف است.

در ابزار پيچ گوشتی برقی کلید تغییر وضعیتی به نام تورک متر وجود دارد که با قرار دادن در حالت عدد دلخواه توسط کاربر باعث می شود نیروی بیشتر از عدد انتخابی برای پیچاندن وارد نشود. این مکانیسم  باعث جلوگیری از هرز شدن پيچ يا بريدن آن در حین کار می شود. این مزیت ابزار برای کار با سطوح نرم و چوب بسیار کاربردی است. در برخی از انواع پيچ گوشتی برقی با توجه به مدل و طراحی ساخت ابزار این امکان برای کاربر فراهم می شود که بتواند دستگاه را از حالت پیچ گوشتی به حالت دریل برده و برای سوراخکاری از آن استفاده کرد. در حالت دريل ابزار ، امکان سوراخ‌ کاری در چوب يا فلز برای شما مهیا می شود و در حالت پيچ‌گوشتی برای باز و بسته کردن پیچ می باشد .

پيچ گوشتی برقی قابليت چرخش به دو جهت چپ و راست را دارد که این ویژگی برای سهولت کار بسیار مفید است و از گیر کردن مته در سطوح و یا پیچ جلوگیری می کند. فروشگاه ابزار یراق تمامی پیچ گوشتی های برقی را با برندهای موجود در بازار با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت عرضه می نماید. 

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای پیچ گوشتی برقی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.