ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

سشوار صنعتی

خرید سشوار صنعتی ، قیمت سشوار صنعتی ، لیست سشوار صنعتی ، هیتر ، Heat Gun، بهترین سشوار صنعتی

سشوارهای صنعتی نیز از جمله ابزارهای برقی هستند . سشوارهای صنعتی به دلیل دامنه کاری گسترده، قدرت گرمایشی بسیار بالاتری نسبت به سشوارهای آرایشی تولید می‌کنند. سشوارهای صنعتی با داشتن توان و قدرت بالا، حرارتی با دمای بیش از ۷۰۰ درجه سانتیگراد را برای صاحبان مشاغل صنعتی به وجود می‌آورند.
نحوه کارکرد دستگاه هم بسیار شبیه به سشوار خانگی میباشد به این ترتیب که گرمای تولید شده توسط المنت برقی به وسیله یک دمنده از طریق نازل دستگاه به بیرون دمیده میشود ولی با این تفاوت که قابلیت تولید دماهای بسیار بالاتر و هم چنین جریان هوای بیشتری نسبت به نمونه خانگی خود را دارد. در واقع سشوارهای صنعتی از شدت باد بیشتر و نیز حرارت بالاتری نسبت به سشوارهای معمولی برخوردارند.
معمولا یک سشوار صنعتی مجهز به مکانیزمی است که توانایی کنترل میزان باد و گرمای تولید شده را دارد.

این ابزار صنعتی از دو قسمت تشکیل شده است. اولین بخش آن المنت است که کار آن تولید هوای گرم بوده و قسمت دوم موتور سشوار صنعتی است که در انتقال هوای گرم تولید شده توسط المنت کارایی دارد.
سشوار صنعتی به عنوان ابزاری با چندین مورد استفاده بین صنایع متفاوت بکار گرفته میشود.

از سشوار صنعتی در کارهای متنوعی نظیر خم کردن لوله‌های پلاستیکی، از بین بردن رنگ روی سطوح، پاک کردن آلودگی از روی سطوح، دودی کردن شیشه‌های اتومبیل، گرم کردن، شرینگ، وکیوم محصولات، سوزاندن رنگ روی فلزات، نرم کردن لوله‌های سخت و سفت، گرم کردن شیشه طلقی برای تبدیل به فرآورده‌های دیگر.
از بین بردن رنگ، زمانی که از سشوار صنعتی برای از بین بردن رنگ استفاده می‌شود با برخورد باد گرم سشوار، رنگ از سطح مورد نظر، جدا می‌شود. هم‌چنین در جوشکاری، لحیم کاری، تولید لامپ کم مصرف، صافکاری، وارنیش سیم‌ها، جدا کردن کفپوش و...

در واقع سشوار صنعتی به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند طیف حرارتی بسیار گسترده‌ای را تولید نماید که دارا بودن این مزیت از جمله دلایل اصلی کاربرد آن در زمینه‌های مختلف صنعتی است. این دستگاه به سرعت می‌تواند موتورها و ماشین آلات و دستگاه‌ها را گرم کند و باعث افزایش راندمان کاری گردد. روش استفاده از آن بسیار ساده و کار با آن بسیار لذت بخش و راحت است. دسته سشوار صنعتی از جنس پلاستیک تولید شده که این باعث می‌شود احساس خستگی برای دست در هنگام کار طولانی مدت، ایجاد نشود. سشوار صنعتی برای گرم کردن، حرارتی بسیار تولید می‌کند اما شعله آتش به وجود نمی‌آورد چرا که با وجود حرارت بسیار بالا، اگر چنین اتفاقی بیفتد ایجاد شعله آتش به محصول آسیب وارد می‌کند. سشوار صنعتی دارای سیستم قابل تنظیم حرارت و باد است. سشوار صنعتی بنا به میزان قدرت و حرارتی که تولید می‌کند نیازهای مختلفی را بر آورده می‌کند. یکی دیگر از نقاط قوت مهم سشوار صنعتی این است که گرما را در نقطه‌ای که لازم است متمرکز می‌کند تا کاربر بتواند به راحتی با آن کار کند.

از آنجایی که سشوار صنعتی توان بالایی از برق را استفاده میکند پیشنهاد میگردد از کابل متناسب و قوی استفاده شود. قسمت ورودی هوا به دستگاه را همواره تمیز نگاه داشته و نپوشانید چون باعث بالا رفتن دما و آتش سوزی احتمالی دستگاه میشود. همچنین به دلیل تولید دمای بالا، از این وسیله در کنار مواد اشتعال پذیر استفاده نشود و نیز به دلیل وجود قطعات برقی و المنت از رسیدن رطوبت به دستگاه جدا خودداری شود. با توجه به اینکه در هنگام استفاده از سشوار صنعتی دمای سرامیک المنت بالا می رود، این بخش به شدت شکننده و حساس خواهد شد و ممکن است با کوچکترین ضربه آسیب ببیند. بنابراین نباید ضربه ای به این ابزار وارد شود. برای افزایش طول عمر سشوار صنعتی بهتر است پس از هر چند دقیقه استفاده، مدتی را نیز به آن استراحت دهید. هر دو مکنده این دستگاه را تمیز نگه دارید تا هوا را بهتر به درون سشوار بکشند.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای سشوار صنعتی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.