ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

دریل نمونه برداری

خرید دریل نمونه برداری ، قیمت دریل نمونه برداری ، لیست قیمت دریل نمونه برداری، دریل کرگیر ، نمایندگی دریل نمونه بردار Diamond Drill، بهترین دریل نمونه برداری

دریل ها در انواع گوناگونی طراحی و تولید می شوند یک نمونه از این ابزار ها به نام دریل نمونه بردار یا دریل کرگیر (Core Drill) می باشد که متشکل از موتور ، دسته و مته هستند. دریل کرگیری از جمله ابزاربرقی قدرتمند است که جهت برش و نمونه برداری در مصالح مختلف مانند بتن، آجر و آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد. دریل های نمونه بردار در دو نوع با پایه و بدون پایه و در حالت های خشک و یا تر قابل استفاده هستند.

دریل‌های نمونه برداری از جهت سایز سوراخ‌ کاری، سرعت، نوع با پایه و یا بدون پایه ، مشخصات فنی و قدرت موتور با یکدیگر متفاوت می باشند. برای نمونه برداری صحیح باید مراحل استفاده از دریل نمونه برداری را رعایت نمود. در ابتدا سطح مورد نظر برای نمونه برداری را کاملا تمیز نموده سپس قسمت برش را علامت گذاری می کنیم که به دو روش می توان این کار را انجام دهیم در روش اول مته بر سر دستگاه با پایه نصب شده و موتور دستگاه به صورت خاموش روی محل مورد نظر گذاشته شود و در روش دوم با استفاده از شاخک های روی پایه محل دقیق را می توان نشانه گذاری کرد.

بعد از اینکه علامت گذاری به وسیله شیار موجود بر روی پایه انجام شد. باید محل نصب بولت را علامت زده بعد از آن پایه را دور کنیم و با استفاده از مته الماسه و دستگاه بتن کن سوراخ متناسب با بولت را ایجاد می کنیم. داخل سوراخ ایجاده شده را با بلوور (دمنده) تمیز کرده بعد از آن بولت را نصب می نماییم این مرحله برای کاشتن بولت است تا پایه را بتوانیم فیکس کنیم.

پایه را دوباره به محل قبل آن برگردانده وسپس شیار پایه را بر روی محلی که بولت نصب شده قرار می دهیم البته باید بتوان کاملا بولت را دید. با پیچ مخصوص پایه را بر روی بولت فیکس می کنیم. می توان به وسیله تراز های عمودی و افقی که  بر روی بدنه دستگاه می باشند و پیچ های تنظیم موجود بر روی پایه ، دستگاه خود را تراز و بالانس کنیم.

برای شروع به کاردر دریل کرگیرهایی که با آب کار می کنند ، شلنگ آب را با استفاده از کوبلینگ به دستگاه متصل می کنیم. و بعد از آن مته را می توان بر روی دستگاه نصب کنیم. رعایت تمامی مراحل استفاده از دریل نمونه برداری در جهت درستی و نتیجه بهتر حائز اهمیت می باشد. از مزایای دریل نمونه برداری می توان به سرعت عملکرد دستگاه ، ایمنی بالای این ابزار در حین کار ، دقت و سلامت دریل بعد از نمونه برداری حتی از سخت ترین مواد ، انجام نمونه برداری از سطوح مختلف مواد ، و به علت ساختار طراحی این ابزار برقی قدرتمند تقریبا دریل نمونه برداری کم صدا است و عدم ایجاد گرد و غبار توسط دریل کرگیر اشاره کرد.

 برای انتخاب بهترین و مناسب ترین دریل نمونه بردار سه معیار مهم را در نظر بگیرید. 1- تعداد دفعاتی که قرار است از این ابزار استفاده کنید. 2- محلی که قرار است با این دریل عمل نمونه برداری را انجام دهید. 3- اندازه و عمق هسته . برای خرید انواع دریل های نمونه برداری با برندهای موجود در بازار به راحتی می توانید از طریق فروشگاه ابزار یراق اقدام نمایید.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای دریل نمونه برداری
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.