ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

اره افقی بر شارژی

خرید انواع ابزار نجاری شارژی ، خرید ابزار نجاری شارژی ، قیمت ابزار نجاری شارژی ، لیست قیمت اره شارژی ، نمایندگی اره افقی بر شارژی ، بهترین اره افقی بر شارژی ، 10 اره افقی بر شارژی برتر Cordless Woodworking tools , Cordless Mitre Saw , Cordless Jig Saw، Cordless Reciprocating Saw، بهترین اره افقی بر شارژی

اره افقی بر یا اره همه کاره ابزاری کارآمد در صنعت است که همان‌طور که از نامش پیداست، معمولا برای برش‌های افقی طراحی شده است .مدل شارژی دستگاه مجهز به باتری است. مدل شارژی با توجه به باتری که در درونش تعبیه شده است سنگین تر می باشد اما از لحاظ قابل حمل بودن بسیار کارآمد است.  ابزاری که با توجه به طراحی آن می‌توان به‌راحتی به هر طرف دستگاه را چرخاند و برش‌های مختلفی را انجام داد. این برش به کمک حرکت رفت و برگشتی تیغه انجام می‌شود. البته اپراتور هم باید با فشار دست فشار موردنیاز برای برش را وارد کند. ساختار لوله‌ای شکل این دستگاه به شما اجازه می‌دهد که از اره افقی بر بتوانید در فضاهای تنگ استفاده کنید. یکی دیگر از قابلیت‌های اره افقی، برش منحنی است. با توجه به ساختار تیغه و کم‌عرض بودن آن، به‌راحتی می‌توانید برش‌های منحنی را ایجاد کنید .

برای استفاده از اره افقی بر باید تیغه‌ای بر روی میله ضربه نصب کنید که این تیغه‌ها با توجه به نوع متریال، دندانه و شکل ظاهری آن متفاوت است. ساختار کلی این دستگاه بسیار شبیه به اره عمود براست. تفاوت اره عمود بر با اره افقی بر در زاویه برش و روش در دست گرفتن دستگاه است. از اره عمود بر یا همان اره چکشی عموماً برای برش‌های عمودی استفاده می‌شود و ساختار دستگاه برای این سبک برشکاری طراحی شده است.

در واقع از اره افقی بر شارژی می‌توان برای برش انواع مواد(متریال) استفاده کرد.شاید برخی از کاربران در صنعت چوب، استفاده از این اره را محدود به برش چوب بدانند. اما اره افقی بر مخصوص برش (اره کردن) صاف یا منحنی چوب، مواد پلاستیکی، فلز و مواد و مصالح ساختمانی و… است.

به طور دقیق تر شما می توانید از اره افقی بر شارژی با تیغه‌های مختلفی طراحی شده ، می‌توان مواد مختلفی مانند چوب، پلاستیک، فولاد، شاخه‌های خیس درختان، ورق‌های چوبی، انواع ورق‌ها و پروفیل‌های فلزی، استیل، ایرانیت، کاشی و سرامیک، فلزات غیر آهنی لوله‌های ضخیم و نازک را برش داد. در صنعت ساختمان می‌توان از اره افقی بر در زمان تخریب ساختمان برای برش انواع متریال (مواد) مانند برش دیوار چوبی و کنافی، برش لوله‌های فلزی، برش لوله‌های پلاستیکی، برش چوب، برش ایرانیت و … استفاده کرد

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای اره افقی بر شارژی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.