ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

پیچ گوشتی شارژی

خرید انواع پیچ گوشتی شارژی ، خرید پیچ گوشتی شارژی ، قیمت پیچ گوشتی شارژی ، لیست قیمت پیچ گوشتی شارژی ، پیچ گوشتی شارژی ، پیچگوشتی شارژی، نمایندگی پیچ گوشتی شارژی Cordless ScrewDriver، Cordless ScrewDriver، بهترین پیچ گوشتی شارژی

پیچ گوشتی شارژی یکی از ابزارآلات پرمصرف و پرکاربرد است که قابل استفاده در کارهای سبک خانگی و پروژه های صنعتی می باشد . همان طور که می دانید ابزار شارژی بدون نیاز به جریان برق کار می کند از اینرو برای فضاهای کاری که دسترسی به پریز برق دشوار است می توان از این دستگاه ها به عنوان جایگزین نمونه های برقی استفاده نمود. یکی از اجزای اصلی انواع پیچ گوشتی های شارژی ، باتری ابزار است. هر کاربر باید قبل از استفاده از باتری مربوط به هر دستگاه کلیه نکات ایمنی و دستورالعمل ها مربوط به شارژر و باتری را کاملا مطالعه نماید.

حتما به خاطر داشته باشید که سلول های باتری را هرگز باز نکنید. اگر شارژ پیچ گوشتی زود تمام شد بهتر است فورا کار را متوقف و ابزار را خاموش نمایید؛ چرا که امکان دارد دستگاه زیاد داغ شده باشد و اگر فورا خاموش نشود ممکن است منجر به سوختگی و انفجار دستگاه شود. اگر به هر علتی مایع داخل باتری با چشم ها تماس پیدا کرد ،فورا چشم ها را با آب سرد شست و شو دهید و سریعا به پزشک مراجعه نمایید. تماس مایع باتری با چشم امکان دارد موجب نابینایی فرد شود.

مواردی ممکن است موجب ایجاد اتصال کوتاه باتری در دستگاه شود بنابراین ؛ حواستان باشد هرگز قطب های باتری را در تماس با مواد رسانا قرار نگیرد. باتری را در مجاورت فلزاتی مانند میخ،سکه و… قرار نگیرد. پیچ گوشتی شارژی و یا باتری آن در محیطی با دمای 50 درجه سانتی گراد قرار نگیرد. باتری ابزار را حتی در شرایطی که قابل استفاده نیست و یا تمام شده هرگز داخل آتش نیاندازید ، چراکه ممکن است موجب آتش سوزی شود. از سلامت باتری اطمینان حاصل کنید و از استفاده باتری معیوب برای دستگاه جدا خودداری نمایید.

 ابتدا تمام مشخصات فنی و نکات ایمنی هر مدل پیچ گوشتی شارژی را مطالعه نموده سپس برای تهیه و استفاده از این ابزار شارژی اقدام نمایید. پیچ گوشتی شارژی نوعی از دریل است و یکی از پر کاربردترین ابزارآلات دستی می باشد. به وسیله پیچ گوشتی شارژی می توان کارهای زیادی از جمله کارهای فنی خانگی و صنعتی را انجام داد. استفاده از پیچ گوشتی شارژی ویژگی های مختلفی دارد مانند سرعت عمل بیشتر، صرف نیروی کمتر برای باز و بسته کردن انواع پیچ های بزرگ و کوچک، جا به جایی آسان، استفاده در مکان های مختلف، ایمن بودن به دلیل نداشتن کابل برق، ذخیره انرژی و زمان کاربر. از پیچ گوشتی شارژی برای سوراخ کاری و بستن پیچ به تعداد دفعات زیاد استفاده می شود.

هیچ جعبه ابزاری بدون وجود پیچ گوشتی شارژی کامل نمی شود. پیچ گوشتی شارژی به دست و مچ کاربر هنگام کار فشار کمی وارد می کند و از دقت بالایی برخوردار است. استفاده کردن از پیچ گوشتی شارژی نسبت به نمونه های دستی کار را برای کاربر راحت تر می کند و این امر زمانی میسر می شود که از پیچ گوشتی شارژی در پروژه های بزرگ استفاده می شود. یکی از کاربردهای دریل پیچ گوشتی این است که برای سر هم بندی و متصل کردن به کار می رود و کاربر می تواند با استفاده از مته مناسب،پ یچ را در محل مناسب قرار دهد و آن را در نقطه مورد نظر نصب کند. از این ابزار می توان برای باز کردن پیچ ها نیز استفاده کرد، تنها کافی است کاربر برای  این کار سوییچ دیگری را بچرخاند تا در خلاف عقربه های ساعت بچرخد و پیچ را باز کند.

از دریل پیچ گوشتی می توان  با استفاده از مته های مناسب برای ایجاد سوراخ نیز استفاده کرد. با داشتن پیچ گوشتی شارژی دیگر نیازی به مصرف نیروی زیاد کاربر نیست، زیرا پیچ گوشتی شارژی با استفاده از منبع تغذیه خود که همان باتری است، نیرویی تولید می کند که می توان به راحتی با آن کار کرد. کاربر می تواند به راحتی پیچ گوشتی شارژی را با خود حمل کند، زیرا سبک و کم حجم می باشد و حتی در مکانی که برق  وجود نداشته باشد می تواند از آن استفاده کند. نکته ای که کاربر هنگام کار باید به آن دقت کند، میزان شارژ باتری است.

برندهای مختلفی پیچ گوشتی شارژی تولید می کنند و کاربر باید براساس نیاز خود پیچ گوشتی شارژی با اندازه مناسب خود را انتخاب کند. این ابزار در اندازه های کوچک تر برای کارهای سبک تر و در اندازه های بزرگ تر برای کارهای حرفه ای تر و پیچیده تر مناسب است. برای کارهای سبک از مدل هایی با موتور کوچک تر و ولتاژ کمتر و برای کارهای سنگین و روزانه از پیچ گوشتی شارژی هایی با موتور قوی تر و ولتاژهای بالاتر استفاده می شود. هر چه مقدار ولتاژ دستگاه بالاتر رود، سرعت آن نیز بیشتر می شود.

باتری مناسب یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب پیچ گوشتی شارژی است، برای استفاده روزانه و مداوم انتخاب پیچ گوشتی با کیفیت و طول عمر بالا اهمیت دارد. از ویژگی هایی که باید هنگام انتخاب دریل شارژی به آن توجه کرد باید به فرم (مستقیم، تفنگی و ترکیبی از این دو) ، سرعت متغیر، گشتاور، حرکت برعکس، شارژ شدن سریع باتری و نور LED اشاره کرد.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای پیچ گوشتی شارژی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.