ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

بتن کن شارژی

خرید انواع بتن کن شارژی ، خرید بتن کن شارژی ، قیمت بتن کن شارژی ، لیست قیمت بتن کن شارژی ، بتون کن شارژی ، نمایندگی بتن کن شارژی ، بهترین بتن کن شارژی ، 10 بتن کن شارژی برتر Cordless Rotary Hammer , Cordless Hammer، بهترین بتن کن شارژی

بتن کن شارژی با باطری کار می کند. به طور کلی بتن کن ها ممکن است با جریان برق یا باتری کار کنند. مدل هایی که با باتری کار می‌کنند(شارژی) قابل حمل هستند و می‌توانند در هر جایی مورد استفاده قرار بگیرند، در حالی که دستگاه هایی که با برق کار می‌کنند، حجیم تر هستند و هنگام کار با آنها باید یا نزدیک پریز باشید یا از رابط استفاده کنید. بتن کن های برقی نسبت به نوع شارژی محدودیتهای بیشتری (به علت نیاز به پریز برق) دارند ولی نسبت به آنها از قدرت بیشتری برخوردارند و به همین دلیل برای کار با بتن و مواد سخت مناسبتر هستند. 

اگر به دنبال خرید یک بتن کن شارژی هستید، باید بین باتری های مختلف یکی را انتخاب کنید. ولتاژ، آمپر ساعت و نوع باتری از مشخصات مهمی‌ هستند که لازم است هنگام خرید به آنها توجه کنید. باتری ها از سه نوع ماده ساخته می‌شوند که شامل باتری های نیکل-کادمیوم، لیتیوم-یون و نیکل-فلز هیبرید هستند. باتری های نیکل-کادمیوم وزن زیادی دارند، مدت زمان شارژ شدنشان طولانی است، اثر حافظه1 دارند، تکنولوژیشان قدیمی‌ است و به همین دلایل کم کم به طور کامل با باتری های لیتیوم یونی جایگزین می‌شوند. باتری های لیتیوم یونی سبک هستند، از سرعت شارژ بالایی برخوردارند و اثر حافظه ندارند. قیمت این مدلها بالا است ولی با توجه به مزایای زیادی که دارند، امروزه برای ساخت بیشتر ابزار شارژی از آنها استفاده می‌شود.

باتری های هیبرید وزن زیادی دارند و تقریبا اثر حافظه ندارند با این حال به دلیل معایبی که دارند، استفاده از آنها چندان رایج نمی‌باشد. (منظور از اثر حافظه تاثیری است که مرور زمان روی کیفیت باتری می گذارد.)

در واقع بتن کن با ایجاد نیروی چکشی کار می‌کند. دستگاه های بتن کن برای ایجاد حرکت چکشی از مکانیزم بادامکی استفاده می‌کنند. این مکانیزم را می‌توان به دلخواه فعال و غیرفعال کرد. اگر به دنبال ابزاری می گردید که به کمک آن بتوانید مصالح ساختمانی را دریل کنید، بهتر است از بتن کن استفاده کنید. این دستگاه می‌تواند با ایجاد حرکت چکشی امکان کار با مواد سخت را برای شما فراهم ‌کند. از کاربردهای بتن کن می‌توان به سوراخ کردن بتن، چوب و فلزات و همچنین انجام پروژه‌های تخریبی سبک اشاره کرد. دستگاه های بتن کن ممکن است در سه حالت ( در بیشتر مواقع دو حالت دورانی یا دورانی و چکشی) کار کنند. هر یک از این حالتها کاربرد مخصوص خود را دارند. از آنجایی که همه مدل ها نمی‌توانند با هر سه حالت قبلی کار کنند، بهتر است قبل از خرید حتما مشخص کنید به چه حالتهایی نیاز دارید. اگر معمولا کار تخریب انجام نمی دهید، نیازی به حالت چکشی ندارید و دو حالت اصلی دستگاه برایتان کافی است. در غیر اینصورت شاید بهتر باشد یک بتن‌کن خریداری کنید.

با رعایت کردن مواردی چند می توانید بسیار راحتتر و ایمنتر با بتن کنهای شارژی کار کنید. برخی مدل ها امکان تنظیم سرعت را برای کاربر فراهم می‌کنند که علاوه بر افزایش راحتی کاربر، امکان تنظیم سرعت هنگام کار با مواد مختلف را فراهم کرده و دقت دستگاه را افزایش می‌دهد. برخی از دستگاه های پیشرفته به سیستم ضد ارتعاش مجهز هستند. بدیهی است این سیستم خستگی کاربر را کاهش داده و کارایی را بالا می‌‌برد. در برخی مدل ها چراغ های LED در داخل دستگاه تعبیه شده اند که نوک مته را روشن کرده و امکان کار در مناطق تاریک و گوشه‌های تنگ و دور از دسترس را برای کاربر فراهم می‌کنند. دستگاه های بتن کن ابزار سنگینی هستند که لرزش زیادی دارند؛ به همین دلیل توصیه می‌کنیم اگر برای انتخاب بین چند مدل تردید داشتید، بی‌سر و صداترین و سبکترین مدل را انتخاب کنید.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای بتن کن شارژی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.