ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

دستگاه چند کاره شارژی

خرید انواع مولتی تولز شارژی ، خرید مولتی مستر شارژی ، قیمت تعویض شیشه شارژی ، لیست قیمت چند کاره شارژی ، خرید دستگاه چند کاره شارژی ، فروش دستگاه شارژی ، قیمت دستگاه شارژی ، لیست قیمت دستگاه شارژی ، مولتی تولز شارژی ، بهترین مولتی تولز شارژی ، 10 دستگاه چند کاره شارژی برتر MultiMaster Cordless ، Cordless Supercut ، Cordless Oscillating، Cordless MultiMaster ، بهترین دستگاه چند کاره شارژی

ابزار همه کاره (MultiMaster ) در سال 1967 توسط فردی به نام فین ساخته و به بازار معرفی شد. در ابتدا از این ابزار برای انجام کارهای ارتوپدی مثل باز کردن گچ استفاده میکردند. در سال 1980 تغییرات چشم گیری بر روی این ابزار جدید و همه فن حریف صورت گرفت و از آن برای فعالیت های عمرانی و ساختمانی استفاده شد. تا اینکه در سال 2008  ثبت اختراع فین انجام شد و بسیاری از شرکت های مطرح تولیدکننده ابزار به تولید آن پرداختند. کارایی این ابزار همه کاره به سرعت مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت. تولید کننده‌های بزرگی در زمینه ابزار این دستگاه را ساختند. شرکت‌هایی مانند فاین ، بوش، دیوالت، درمل، میلواکی و … ابزار مولتی تولز را تولید و روانه بازار کردند.
 ابزار همه کاره به دو نوع ابزار همه کاره برقی و شارژی تقسیم می شود. به طور کلی توان و قدرت ابزار چند کاره برقی بیشتر از نوع شارژی است. ولی از ابزار همه کاره شارژی در مواقعی می توانید استفاده کنید که دسترسی به منبع برق وجود ندارد. مشاغلی مثل کابینت سازی که دسترسی به برق به راحتی امکان پذیر نیست، قاعدتا ابزار شارژی مورد استفاده باید قرار بگیرد.

می توان به جرات گفت ابزار چندکاره یک ابزار قدرتمند است که از آن می توان برای کار در کارگاه ها نجاری و آهنگری، فعالیت های ساختمانی و رنگ کاری استفاده کرد. ابزار همه کاره شارژی این امکان را برای کاربر ایجاد می کند تا بتواند از یک دستگاه برای انجام چند کار استفاده کند. آنگاه دیگر نیازی به حمل چند دستگاه به طور همزمان نیست. به وسیله ابزار مولتی مستر شارژی می توانید کارهایی نظیر تراشیدن، سنباده زدن، برش و بسیاری از کارهای دیگر را انجام دهید.

برای استفاده کردن از این ابزار فقط کافی است سری مورد نظر را تعویض نمایید. تا به راحتی کار مورد نظر خود را انجام دهید. ابزار همه کاره با استفاده از چرخش سری های لغزشی و چرخشی، سری مورد نظر را به حرکت در می آورد. یک ابزار همه کاره یک فرز، یک پیچ گوشتی شارژی، یک اره و یا یک دریل به صورت همزمان است. یک ازپرکاربردترین ابزار چندکاره، فرز همه کاره و ابزار همه کاره پیچ گوشتی است.

اخیرا شرکت فاین و بوش  در همکاری بین هم سَری های یکسانی را طراحی کرده اند . اما در برند های دیگر هنوز این همکاری ایجاد نشده . توجه داشته باشید این پدها فقط مختص به برند مخصوص به خود است و قابل استفاده بر روی دستگاه‌های برند دیگر نیست. شما میتوانید بر اساس نیاز خود از پد مخصوص همان برند استفاده نمایید.

دقت نمایید در هنگام کار با این دستگاه نباید بیش از حد به آن فشار وارد کرد و باید آن را به درستی هدایت کرد. حتما با توجه به نوع کاری که می خواهیم انجام دهیم، دستگاه را انتخاب کنیم. از سری مناسب برای انجام هر کار استفاده کنیم. اگر قرار است برشی بر روی یک جسم سخت ایجاد کنید بهتر  است که ابتدا یک سوراخ با استفاده از دریل بر روی سطح ایجاد کنید تا عملیات برش بعدی سریع‌تر صورت پذیرد. در هنگام برش مراقبت موادی مانند پیچ ، میخ یا هر جسم سخت خارجی دیگر باشید چون ممکن است سر دستگاه آسیب ببینند. همواره نکات ایمنی را رعایت کنیم و با آرامش کامل کار را انجام دهیم. تا در نهایت آسودگی از انجام کار با ابزار همه کاره به نتیجه دلخواه برسیم.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای دستگاه چند کاره شارژی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.