ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

اره فارسی بر

خرید انواع اره فارسی بر ، خرید اره فارسی بر ، قیمت اره فارسی بر ، لیست قیمت فارسی بر ، فارسی بر کشویی ، ابزار نجاری ، اره قطع کن، نمایندگی اره فارسی بر Miter Saw , Sliding Miter Saw، بهترین اره فارسی بر

از اره فارسی بر (Miter Saw) بيشتر برای برش های زاويه دار استفاده می کنند. در صنایع چوب معمولا با این ابزار می توان برش های 45 درجه را ایجاد نمود. بازو این ابزار و ميله های اره فارسی بر نسبت به صفحه زير آن در جهت افقی می تواند تغيير زاويه داشته باشد که به وسيله اهرم و يا دکمه نصب شده در زير صفحه انجام می شود.

همچنین با استفاده از اهرم تنظيم دستگاه می توانید تيغه اره فارسی بر را روی زوايای مختلف مورد نياز تنظيم کنید و براحتی چوب را در زوايای دلخواه برش دهید .

در بعضی از اره های فارسی بر از گيره های مخصوصی برای محکم نگه داشتن قطعه چوب روی صفحه اره می توان استفاده نمود.

اساسی ترین کارکرد ابزار نجاری فارسی بر برش چوب است. البته دستگاه‌های زيادی برای برش چوب با تنوع بالای مدل در بازار وجود دارند اما مسئله ای که باعث انتخاب فارسی بر برای برش می شود دقت انجام کار در زوايای مخصوص دلخواه  است.  بر روی صفحه فارسی بر درجه‌بندی برش با اعدادی مندرج شده است ، اين اعداد معمولا از صفر که زاويه 0 درجه است تا 45 درجه مشخص شده اند البته در بعضی مدل های فارسی بر اين زاويه بیشتر شده و تا 60 درجه هم ارتقا پيدا کرده است.

فارسی بر در سه نوع ثابت ، کشویی و کشویی دوطرفه طراحی و تولید شده است. فارسی بر ثابت دارای موتوری با دو مدل دينامی و آرميچری می باشد. در مدل‌ دينامی دستگاه کم صدا بوده و قدرت کمتری در برش دارد. برای برش چوب با فارسی بر دينامی ، باید اجازه دهيد دستگاه دور مناسبی بگيرد و بعد از آن شروع به برش نمایید. در فارسی بر با موتور آرمیچری دستگاه سرعت و قدرت بيشتری دارد. به طور کلی در ابزار فارسی بر ثابت ، نيرو به صورت مستقيم يا توسط چرخ دنده‌ ها از موتور دستگاه به تيغه انتقال پیدا می کند.

بر خلاف مدل های صندوقی، چوب از بالا برش داده می شود و کاربر خط برش را می تواند به‌ راحتی ببیند. در واقع جهت برش دستگاه از بالا به پايين می باشد. از قابليت‌های فارسی بر ثابت برش زاويه در دو جهت افقی و عمودی به حالت برش راسته، برش فارسی و برش اريب  می باشد. قبلا از ليزر برای نمايش خط برش استفاده می کردند ولی اخیرا از سايه برای نمايش دادن خط برش استفاده می شود. این نوع فارسی بر دارای امکاناتی از جمله : خروجی گرد گير و گارد محافظ تيغه می باشد. مزايای فارسی بر های ثابت سبک وزن بودن و قابليت حمل آسان آن ها می باشد.

فارسی بر کشويی مدل جديدتری به نسبت فارسی بر ثابت است. با توجه به نیاز دامنه برش بيشتر برای تخته‌های عريض تر ، توليد کنندگان فارسی بر مدل های جدید تری را طراحی کردند  که قابلیت برش با عرض بيشتری از چوب را دارد ؛ که با استفاده از ريل این امکان فراهم شده است.  البته به مرور زمان ریل هم به بازو تبدیل شد تا بتوان به برخی از محدودیت آن برای دستگاه فایق آمد.

فارسي بر کشويی دو طرفه ، نسل جديدتر مدل کشويی این ابزار نجاری می باشد. در بيشتر مواقع برش با فارسی بر ثابت، امکان برش زاويه در حالت عمودی ، فقط در جهت چپ امکان پذیر است. اما در مدل‌ های دو طرفه امکان حرکت تيغه به راست نیز فراهم شده است. 

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای اره فارسی بر
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.