ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

اره میزی

خرید انواع اره میزی نجاری ، خرید اره میزی نجاری ، قیمت اره میزی نجاری ، لیست قیمت اره میزی ، اره میزی ام دی اف ، ابزار نجاری، نمایندگی اره میزی Table Saw , Table Cross Cut Saw، بهترین اره میزی

 اره میزی ( Table Saw ) یکی از ابزار آلات نجاری که در صنايع چوب بسیار مهم و کاربردی است . در گذشته که اره ميزی از اهميت پایین تری برخوردار بود بر روی ابزارهای دیگری مانند دستگاه دو کاره، سه کاره، پنج کاره یا هفت کاره نصب میشد . با گذشت زمان که صفحات چوبی و MDF ها وارد بازار شدند نیاز به اره ميزی بيشتر از قبل برای کاربران محسوس شد. با توجه به نیاز روز افروزن به این ابزار نجاری تولیدکنندگان نمونه های جدیدتر را با قابلیت های بیشتر طراحی و روانه بازار کردند.

برای برش صفحاتی مانند ام دی اف و پلای وود نیاز به اره میزی جز واجبات ابزار هر کارگاهی شد. اره ميزی در مدل و سایزهای مختلفی در بازار موجود می باشد. برای برش صفحاتی مثل MDF ، HPL ، تخته نئوپان ، پلای وود و…  با سرعت و دقت بالا نیازمند یک اره میزی هستیم. برای برشکاری کارهای مثل دو راهه زدن صفحات و قطعات چوبی و همچنين برش قطعات عرضی چوب و ساخت اتصالات مانند فاق و زبانه، انگشتی کن شکاف با قليف و… از دستگاه اره ميزی می توان استفاده نمود. اره میزی کاربردهای دیگری نیز دارد بگونه ای که می تواند کارایی فرد را چندبرابر سازد.

از ديگر قابليت‌های بسيار مهم اره ميزی می توان به دور کردن صفحات چوبی اشاره کرد. به همين علت است که برخی کاربران از اصطلاح اره دورکن نیز برای اين دستگاه استفاده می کنند. اره میزی از اجزايی مانند اهرم برای بالا پاک کردن تيغه ، گونيا ، درجه گونيا ، فرمان تغيير زاويه تيغه و ... تشکيل شده است. از مهترین وظایف این ابزار نجاری برش با قدرت و برش با زاويه درست چوب می باشد. موتور اره ميزی خیلی به آرامی کار می کند و نيروی موتور آن به اندازه نيروی دستگاه های استاندارد نمی باشد ولی باز هم توانايی ارائه با کيفيت و دقت بالا برای پروژه ها را دارا است.

اين دستگاه قابل حمل به وسيله يک نفر است از اینرو که اين ابزار برای نجاران و کاربرانی که فضای محدودی دارند بسیار مناسب می باشد. برای ثابت نگه داشتن اين ابزار نجاری به يک ميز يا صندلی احتیاج است. موتور کوچک دستگاه و مقادير زياد از فلز آلومينيوم ، پلاستيک و مقادير کم استيل باعث سبک بودن ابزار شده است. در حین کار با اره میزی از محافظ چشم و گوش همچنین تجهيزات ايمنی مناسب مانند دستکش استفاده کنید. با تجهيزات ايمنی شما در مقابل ذرات به جا مانده چوب و گرد و غبار محافظت می شويد.

در فروشگاه ابزار یراق اره میزی برندهای زیر قابل مشاهده است

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای اره میزی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.