ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

02166951042

اره مویی برقی

خرید انواع اره مویی برقی ، خرید اره مویی برقی ، قیمت اره مویی برقی ، لیست قیمت اره مویی برقی ، اره مویی بر ، ابزار نجاری ، نمایندگی اره مویی، Scroll Saw، بهترین اره مویی برقی

اره مویی برقی ( Scroll Saw ) يکی از ابزارهای مورد نياز معرق‌ کارها ، نجاران و علاقمندان کار با چوب است. از اره مویی برقی بیشتر برای بریدن قوس و برش های ظريف در قطعه چوب های نازک مثل در آوردن شابلون از تخته های لایی و فيبر استفاده می شود. از این جهت به اره مویی اره مشبک بری نیز می گویند.

تیغه های اره مویی برقی در بازار در دو نوع پين دار و بدون پين موجود می باشند. در نوع پین دار دو پين در دو جهت بالا و پايين تيغه اره مویی قرار گرفته دارد که دیگر نيازی به گيره های تيغه گير مخصوص نمی باشد. در این مدل مستقيم به فک تيغه اره مویی وصل می شود. تیغه ها با تعداد دندانه های مختلف در بازار موجود می باشند. نوع بدون پین همان مدل های ساده رایج تیغه ها است.

برای کار کردن با اره مویی برقی باید در ابتدا با توجه به اندازه قطعه ، میزان سختی و محکمی تيغه ابزار را با دور مناسب انتخاب نمایید.

اکثرا برای بستن تيغه بر روی اره مویی برقی باید پيچ قرار گرفته در انتهای بازوی ابزار را شل نمایید. بعد از اینکه دهانه اره مویی پايين آمد تيغه ان را ببندید. بعد از آن پيچ شل شده پشت بازو را سفت کنید. حتما در هنگام بستن تیغه توجه کنید که عاج روی تيغه ها به طرف پايين باشد. با چرخاندن پيچی که در پشت بازوی تيغه قرار دارد را به حدی محکم نمایید تا با زدن انگشت به تيغه صدایی شبیه زنگ به گوش برسد.

یکی دیگر از موارد قابل تامل در هنگام بستن تيغه به دستگاه اره مويی برقی اطمینان از عمود بودن تيغه نسبت به ميز کار است.

اره مویی برقی از قسمت های مختلفی مانند پيچ سفت کن تيغه ، کلید يا ديمر تنظيم سرعت برش ، پيچ تنظيم زاويه صفحه کار ، تیغه و صفحه کار تشکیل شده است.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای اره مویی برقی
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 2010-2019 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.