ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

اره مویی برقی

خرید انواع اره مویی برقی ، خرید اره مویی برقی ، قیمت اره مویی برقی ، لیست قیمت اره مویی برقی ، اره مویی بر ، ابزار نجاری ، نمایندگی اره مویی، Scroll Saw، بهترین اره مویی برقی

اره مویی برقی Scroll Saw يکی از ابزارهای مورد نياز معرق‌ کارها ، نجاران و علاقمندان کار با چوب است. از اره مویی برقی بیشتر برای بریدن قوس و برش های ظريف در قطعه چوب های نازک مثل در آوردن شابلون از تخته های لایی و فيبر استفاده می شود. از این جهت به اره مویی ، اره مشبک بری نیز می گویند. تیغه های اره مویی برقی در بازار در دو نوع پين دار و بدون پين موجود می باشند. در نوع پین دار دو پين در دو جهت بالا و پايين تيغه اره مویی قرار گرفته دارد که دیگر نيازی به گيره های تيغه گير مخصوص نمی باشد. در این مدل مستقيم به فک تيغه اره مویی وصل می شود. تیغه ها با تعداد دندانه های مختلف در بازار موجود می باشند. نوع بدون پین همان مدل های ساده رایج تیغه ها است.

برای کار کردن با اره مویی برقی باید در ابتدا با توجه به اندازه قطعه ، میزان سختی و محکمی تيغه ابزار با دور مناسب انتخابی شروع به کار نمایید. اکثرا برای بستن تيغه بر روی اره مویی برقی باید پيچ قرار گرفته در انتهای بازوی ابزار را شل نمایید. بعد از اینکه دهانه اره مویی پايين آمد تيغه ان را ببندید. بعد از آن پيچ شل شده پشت بازو را سفت کنید. حتما در هنگام بستن تیغه توجه کنید که عاج روی تيغه ها به طرف پايين باشد. با چرخاندن پيچی که در پشت بازوی تيغه قرار دارد را به حدی محکم نمایید تا با زدن انگشت به تيغه صدایی شبیه زنگ به گوش برسد. صفحه اره مویی برقی از جنس چدن ریختگی است. تفاوت صفحه‌ اره مویی با اره فلکه ای ابعاد کوچک تر آن و ظرافت صفحه به نسبت حجم اره می باشد.

یکی دیگر از موارد قابل تامل در هنگام بستن تيغه به دستگاه اره مويی برقی اطمینان از عمود بودن تيغه نسبت به ميز کار است. اره مویی برقی از قسمت های مختلفی مانند پيچ سفت کن تيغه ، کلید يا ديمر تنظيم سرعت برش ، پيچ تنظيم زاويه صفحه کار ، تیغه و صفحه کار تشکیل شده است. این ابزار نجاری کم جا و تقریبا دارای وزن کمی می باشد. به طور کلی اره مویی برقی مانند اره مویی عمل می کند با این تفاوت که قادر است برشهایی با ضخامت بیشتر در عین حال با صرف انرژی کمتر کاربر ایجاد نماید. این مدل اره برای منبت کاران بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

اره مویی برقی با تنوع بالای مدل در فروشگاه ابزار یراق موجود می باشد. برندهایی همچون درمل DREMEL ، آینهل EINHELL ، ماکیتا MAKITA ، محک MAHAK و ... در مدل های مختلفی اره مویی بر تولید کرده اند. ابزار یراق نمایندگی فروش این ابزار نجاری برقی را دارا می باشد. برای خرید انواع اره مویی می توانید به راحتی از طریق همین سایت اقدام نمایید. لیست قیمت اره مویی برقی با مبلغ های به روز را نیز می توانید مشاهده فرمایید. اگر به هر علتی تمایل به خرید حضوری ابزار دارید می توانید همه روزه در ساعات اداری به آدرس فروشگاه ابزار یراق واقع در میدان حسن آباد تهران مراجعه فرمایید.

برای مشاهده انواع اره مویی برقی با لیست قیمت اینجا کلیک نمایید.

 

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای اره مویی برقی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.