ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

رنده برقی نجاری

خرید انواع رنده برقی نجاری ، خرید رنده برقی نجاری ، قیمت رنده برقی نجاری ، لیست قیمت رنده برقی ، رنده نجاری برقی ، ابزار نجاری، نمایندگی رنده نجاری Power Planer , Electric Planer، بهترین رنده برقی نجاری

 رنده‌ برقی ( Power Planer) برای افزايش کيفيت ، از بين بردن زائده های اره و گره ها در سطح چوب می تواند باعث برداشتن لايه از روی چوب می شود. البته باید به این نکته مهم نیز اشاره شود که رنده‌ برقی قادر به تغيير فرم سطح نیست و برای انجام این کار بايد از ابزارهای مخصوص کارگاهی استفاده نمود. رنده‌ برقی برای ايجاد نمودن دو راهه نيز کاربرد دارد. دوراهه برای ايجاد زاويه‌ نود درجه در قسمت لبه‌ قطعه چوب می باشد که به راحتی می توان به وسیله رنده برقی دوراهه را برای ساخت درب های چوبی ایجاد نمود.

بعد از کار و زمانی که دیگر از رنده برقی استفاده نمی کنيد حتما دو شاخه دستگاه را از پريز برق  بکشيد. برای ایمنی کاربر قبل از شروع به کار با رنده برقی حتما اطمینان حاصل کنید که سطح سيم ، خراش یا بریدگی چه به‌ صورت سطحی و چه عمقی نداشته باشد چرا که در حین کار سیم دستگاه با بدن استادکار ممکن است در تماس باشد.

از محکم بودن تيغه‌های موجود در توپی و همچنين سلامت و تيز بودن رنده برقی قبل از روشن کردن دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

برای تعويض کردن تيغه‌ها و همچنین تعميرات رنده برقی قبل از شروع حتما دو شاخه را از پريز خارج نمایید.
پوشال برداری عميق به موتور ، تسمه و تيغه دستگاه آسيب جدی وارد می کند. بنابراین از پوشال برداری و همچنین فشار باری بيش از حد به رنده برقی خودداری نمایید.

قبل از کار با رنده برقی از عدم وجود اشيای فلزی مانند ميخ در چوب کار مطمئن شوید چرا که احتمال پرتاب شدن آن وسایل به سمت کاربر و آسيب رساندن به تيغه‌ها وجود دارد. قطعه کار را بهتر است قبل از اینکه سطح آن را رنده کنید با گيره در جای خود ثابت نگه داريد. جدا از رنده کردن سطح چوب‌های مرطوب و خيس خودداری نمایيد.

ایمنی استادکار در حین فعالیت مهمترین مسئله است که باید رعایت شود بنابراین هنگام استفاده از رنده برقی حتما بايد از وسايل حفاظتی فردی مانند عينک ، دستکش ، گوشی ، کفش ايمنی و لباس کار استفاده شود.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای رنده برقی نجاری
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.