ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

سنباده لرزان تخت

خرید انواع سمباده لرزان تخت ، خرید سمباده لرزان تخت ، قیمت سمباده لرزان تخت ، لیست قیمت سنباده لرزان تخت ، سنباده لرزان تخت ، سمباده لرزان برقی، نمایندگی سنباده لرزان Sander , Orbital Sander، بهترین سنباده لرزان تخت

همان طور که از نام سنباده لرزان تخت (Orbital Sander) پيدا است نوعی ابزار سنباده می باشد که با تبديل شدن حرکت چرخشی موتور به حرکت های لرزشی می تواند عمل سنباده زدن را انجام بدهد. اين ابزار نجاری برای از بين بردن خطوط کوچک که در هنگام عمل سنباده کاری اولیه ايجاد شده است ؛ مورد استفاده قرار می گیرد.

ابزار سنباده لرزان تخت عمل سايش را با استفاده از کاغذ سنباده که در انتهای دستگاه نصب می شودمی تواند انجام دهد. کاغذهای سنباده دارای استانداردهای خاصی هستند که به وسیله شماره مشخص می شوند. شماره های مشخص شده کاغذ سنباده همان تعداد دانه بندی در واحد سطح هستند. هر چقدر اين اعداد رقم بیشتری را نشان دهند یعنی کاغذ سنباده دارای دانه بندی ظریف و کوچک تری می باشد که سبب می شود نرم تر باشند.

برای کار با سنباده لرزان تخت فقط کافی است که کاغذ را ابتدا وصل کرده و با فشردن یک دکمه ، موتور دستگاه روشن شده و با لرزش پد سنباده در جهت عقب و جلو حرکت می کند. 

برای نصب کاغذ سنباده به پد دستگاه ابتدا باید سنباده لرزان تخت را بر روی کاغذ قرار دهید و از عرض کار به وسیله تيغ موکت بر کاغذ را برش دهید. سپس کاغذ را از قسمت طول تاکنید اول در یک سمت گیره و بعد در طرف دیگر آن را قرار دهید.

زمان اتصال کاغذ سنباده حتما باید کاغذ هم از طول و هم از عرض سايز کف سنباده لرزان تخت باشد. اگر اندازه کاغذ کوچکتر باشد باعث آسيب رساندن به کف اسفنجی سنباده می شود. در نتیجه فلز سنباده با سطح کار برخورد داشته و موجب خرابی سطح کار چوب خواهد شد.

 بعد از کار کردن با سنباده لرزان تخت حتما ابزار را تمیز کنید. برای بهبود عملکرد و سلامت دستگاه می توانید حتی هر چند دقیقه یک بار به وسیله بادپاش ابزار را تمیز تا موتور آن هم خنک شود .

سنباده لرزان تخت خاک بسيار ريزی را در هوا پخش می کند که برای سلامتی کاربر بسيار مضرر می باشد. از طرفی هم صدای اين ابزار برقی نیز آزار دهنده می باشد. بنابراین برای کار کردن با سنباده لرزان تخت حتماً از ماسک و گوشی مناسب استفاده کنيد. 

 فشار بيش از حد به دستگاه سنباده لرزان وارد نکنيد. بعد از چند دقیقه کار به ابزار برقی خود فرصت دهيد تا دمای موتور کاهش پیدا کند.

در حین کار با سنباده لرزان تخت برای پیشبرد فعالیت خود به هیچ عنوان فشار اضافی به دستگاه وارد نکنید و وزن خود را بر روی ابزار نندازید.

برای حرکت دادن سنباده لرزان تخت بر روی سطوح کار خود آن را در جهت طولی ببرید و از حرکات عرضی جدا خودداری نمایید. اگر حرکت دستگاه سنباده در خلاف جهت راه چوب باشد ، سبب ايجاد خط و خش روی سطح چوب خواهد شد.(در جهت راه چوب باید دستگاه حرکت کند)

هیچگاه دستگاه سنباده لرزان تخت را در معرض رطوبت و گرد و غبار قرار ندهید.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای سنباده لرزان تخت
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.