ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

کارواش

خرید انواع کارواش، خرید کارواش ، قیمت دستگاه کارواش، قیمت کارواش، لیست قیمت کارواش، نمایندگی کارواش، واتر جت، آبپاش فشار قوی، High Pressure Washer، بهترین کارواش

کارواش ( High Pressure Washer ) به عنوان یک ابزار پر قدرت و کار آمد در صنایع مختلف استفاده می شود. در سالهای اخیر استفاده از دستگاه کارواش در صنایع مختلف به عنوان ابزاری برای پاکیزگی مساله رایجی شده است ولی کارایی و شاخص های منحصر به فرد این دستگاه باعث شده است که از این دستگاه در محیط های خانگی هم استفاده شود. کارواش یک ابزار برقی است که بر اساس قدرتی که داراست می تواند برای شست و شوی اتومبیل، ماشین آلات سنگین، نمای ساختمان ،حیاط، آب پاشی باغچه، رسوب زدایی و... مورد استفاده قرار گیرد.

عملکرد کارواش بدین صورت است که عمل شست و شو را به وسیله آب با فشار زیاد انجام می دهد. در دستگاه کارواش آب توسط موتور دارای افزایش فشار شده، سپس آب با استفاده از پمپ فشار قوی که در دستگاه تعبیه شده از طریق شلنگ از دستگاه خارج می شود. قدرت فشار آب توسط دکمه نازل کنترل می شود. کارواش یک دستگاه مکانیزه بسیار کارآمد و در عین حال ساده است که به دلیل فشار قوی، کیفیت شستشو را افزایش می دهد. هنگام کار با دستگاه کارواش به دلیل قدرت فشار آب، انواع آلودگی ها، رسوب و جرم را از سطح پاک می شود.

قدرت پاشیدن آب به وسیله دستگاه کارواش از اعمال فشار توسط نیروی انسانی به مراتب کارآمد تر و موثرتر است. این دستگاه در کاهش انرژی مصرفی کاربر نتیجه بهتری خواهد داشت . میزان فشار آب خروجی از دستگاه کارواش به اندازه ای است که آلودگی، جرم، لکه و رسوب را از بین می برد. در واقع عملکرد اصلی کارواش افزایش فشار آب می باشد. میزان فشاری که به دستگاه کارواش وارد می شود با ابعاد و مقاومت دستگاه متناسب است. دستگاه کارواش را با ابعاد کوچکی می سازند تا قابلیت حمل و نقل داشته باشند، بنابراین فشار به دستگاه باید چک شود تا فشار بالا موجب خرابی دستگاه نشود.

کارواش ها بر اساس فشار آب به سه دسته معمولی، حرفه ای و صنعتی تقسیم می شوند که دو دسته اول برای مصارف خانگی به کار می رود. کارواش های خانگی معمولی دارای فشاری بین 100 تا 130 بار هستند و می توانند در 10 دقیقه با مساحت 1 تا 4 متر مربع را شست و شو دهد. کارواش های خانگی حرفه ای فشاری در حدود 140 تا 160 با دارند و می توانند در 10 دقیقه محدوده ای با مساحت 4 تا 8 متر مربع را شست و شو دهند. کارواش های صنعتی فشاری در حدود 180 تا 260 بار دارند و می توانند در عرض 10 دقیقه محیطی با مساحت 8 تا 17 متر مربع را شست و شو دهند.

استفاده از کارواش باعث صرفه جویی در زمان، نیروی انسانی و مصرف آب می شود. میزان مصرف آب توسط این دستگاه به اندازه 50 تا 70 درصد کاهش می یابد. کارواش ها دارای بار یا قدرت فشار آب مختلفی هستند و این نکته کارایی و قیمت آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. مثلا استفاده از کارواش هایی با قدرت بالا برای شست و شوی اتومبیل ممکن است باعث آسیب دیدن بدنه خودرو شود بنابراین باید به تناسب بین قدرت فشار آب و هدف از خرید دستگاه دقت شود. برای شست و شو های محیط هایی که چرب هستند باید از کارواش های آب گرم و یا کارواش هایی که محفظه مواد شوینده دارند استفاده کرد.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای کارواش
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.