ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

ابزار بادی

خرید انواع ابزار بادی ، خرید ابزار آلات بادی ، قیمت بکس بادی ، لیست قیمت دریل بادی ، پیچ گوشتی بادی Pneumatic Tools، بهترین ابزار بادی

ابزار بادی یا ابزار پنوماتیک ( Pneumatic Tools ) ابزاری قدرتمند است که به وسیله باد و هوای فشرده شده ای که توسط کمپرسور هوا تولید می شود، کار می کند. در واقع به وسیله یک موتور پنوماتیک این هوای فشرده شده به کار تبدیل می شود. همچنین ابزارهای بادی می توانند توسط دی اکسید کربن فشرده شده ای که در مخزن های کوچک ذخیره شده کار کنند. پایه و اساس و نیروی محرکه ابزارهای بادی از فشار باد تامین می شود. ابزارهای بادی نسبت به ابزارهای برقی ایمن تر هستند، همچنین نسبت به ابزار آلات برقی هم رده خود از قدرت بیشتری نیز بر خوردار هستند.

ابزارهای بادی در مقایسه با ابزارهای برقی کوچک تر و سبک تر هستند ولی در عین حال همان کار ابزارهای برقی را انجام می دهند. امروزه ابزار آلات بادی طرفداران خاص خود را دارند. در گذشته از ابزار آلات بادی در کارهای سنگین استفاده می شد ولی امروزه در صنایع کوچک نیز از آن استفاده می شود. از ابزار آلات بادی در صنایع سنگین، معادن، ذوب فلزات، راه سازی، صنایع چوبی، صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع هوایی، فولاد و ... استفاده می شود.

ابزارهای بادی نیاز به مراقبت خاص خود دارند از جمله اینکه این ابزار باید از هر گونه رطوبت، گرد و خاک، گرما و تابش مستقیم خورشید نگه داری شود. لازم به ذکر است رطوبت هوا باعث زنگ زدگی قطعات داخلی ابزار می شود و باعث کاهش طول عمر ابزار بادی می شود. برخی از ابزار های بادی عبارتند از: دریل بادی، پیچ گوشتی بادی، سنباده زن بادی، پرچ بادی، چکش بادی، مگنه کوب بادی، آچار بکس بادی، میخکوب بادی، فرز بادی، پیستوله های رنگ پاش، هوای مورد نیاز برای ایجاد نیروی مکانیکی ابزارهای بادی توسط شلنگ فنری یا لوله به ابزار انتقال می یابد.

با توجه به فاصله ابزار از کمپرسور می توان از شلنگ یا لوله کشی استفاده کرد، در فاصله های کمتر از 8 متر از شلنگ و برای فاصله های بیشتر از لوله برای انتقال هوا استفاده می شود. از جمله مزیت های استفاده از ابزار های بادی می توان به امنیت زیاد آن و عدم برق گرفتگی ،قیمت ارزان، وزن سبک و جا به جایی آسان، استفاده در نقاطی که امکان دسترسی به برق وجود ندارد، تنوع زیاد برای تمام صنایع، طول عمر بالا، عدم جرقه زدن در حین کار، صرف انرژی کمتر، استهلاک ناچیز، هزینه تعمیر کمتر، خرابی کمتر نسبت به ابزار برقی اشاره کرد. در سالهای اخیر ابزارهای بادی متنوعی از برندهای مختلف وارد باز شده است و تقریبا برای هر کاری یک ابزار بادی وجود دارد.

به دلیل گسترده بودن و تنوع ابزار آلات بادی، انتخاب و خرید این نوع ابزار خیلی آسان نیست. مشتریان عزیز می توانند در سایت فروشگاه اینترنتی ابزار یراق به مقایسه این محصولات بپردازند و محصول انتخابی خود را با قیمتی مناسب تهیه کنند و در محل مورد نظر خود تحویل گیرند. کاربران می توانند با جستجو در سایت ابزار یراق مشخصات فنی هر محصول ابزار بادی را مشاهده کنند و با در نظر گرفتن ویژگی های هر محصول دست به خرید بزنند. هدف فروشگاه آنلاین ابزار یراق خریدی امن و آسان برای مشتریان می باشد.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع ابزار بادی
برندهای ابزار بادی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.