ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

بالابر برقی

خرید انواع بالابر، خرید دستگاه بالابر، خرید بالابر، قیمت دستگاه بالابر، لیست قیمت دستگاه بالابر، نمایندگی بالابر، قیمت بالابر، وینچ، بالابر برقی، لیست قیمت بالابر برقی، Electric Lift، بهترین بالابر برقی

بالابر یا وینچ چیست ؟

بالابر به ماشین و یا دستگاهی گفته می‌شود که برای حمل کردن بار ، کار در ارتفاع ، کار کردن در خطوط تولید به منظور انتقال و جابجایی بارها و هم ساخت سطح‌ کاربرد دارد. بالابرها از سیستمهای مختلفی برای بالا بردن استفاده می کند. دقت نمایید که بالابر تفاوت‌ های مهم و اساسی با بالاکشنده‌ ، جرثقیل‌ و لیفتراک‌ دارد. میزان نیروی بالا برنده با انواع سیستمهای همچون آکاردئونی یا قیچی ، تلسکوپ ، پانتوگراف و ... در دستگاه‌های مختلفی ایجاد می‌گردد. در بالابرها عوامل تاثیر گذاری مانند ظرفیت دستگاه ، فضای کار، ایمنی، نوع کاربرد، قیمت تمام شده و نوع مکانیزم وجود دارد. برخی افراد به اشتباه به دستگاه های وینچ ساختمانی که برای بالا کشیدن و بردن مصالح به طبقه ها استفاده می شود بالابر نیز می گویند.

بالابر برقی و کاربرد آن چیست ؟

بالابر برقی یکی از انواع متنوع بالابرها می باشد که از پر مصرف ترین و پرکاربردترین ابزارآلات صنعتی و ساختمانی محسوب می شود. همان طور که از نامشان پیداست میزان نیروی تولید شده در این بالابرها توسط جریان برق است که موجب جابه جایی و انتقال بارها می شود. از بالابرهای برقی معمولا در صنایع مختلفی همچون خطوط تولید کارخانه ، انبار ، سالن مونتاژ، کارگاه صنعتی و نیمه صنعتی ، صنایع ریخته گری ، صنایع فولاد و حتی فعالیت های ساختمانی استفاده می شود.

بالابر برقی با ریل های متحرک که یا برقی و یا دستی هستند برای جابه جا نمودن بارها در مسافت های طولانی و انجام عملیات متناوب و مکرر مناسب می باشد. حرکات بالابرهای برقی اغلب با صفحه کلید آویزان انجام می شود. این صفحه کلید در بالابرهای دوکاره دارای دکمه های بالا ، پایین و ایست هستند و بالابرهای چهار کاره دارای دکمه های بالا،پایین،چپ،راست و ایست می باشند. بالابرهای برقی یا به صورت سیم بکسلی هستند و یا بالابر زنجیری که از مهمترین مزایای بالابر سیم بکسلی کوچک بودن اندازه دستگاه ، سبک تر و ارزان تر بودن نسبت به بالابر زنجیری می باشد.

موارد ایمنی حین کار با بالابر برقی کدام است؟

دقت نمایید که بدون آموزش دیدن و مهارت کافی با بالابر برقی هرگز کار نکنید. به هیچ عنوان از  بالابری که دچار آسیب دیدگی می باشد و یا به هر علتی بد کار می کند استفاده نباید کرد. هرگز خارج از ظرفیت تعیین شده برای هر بالابر از آن استفاده نکنید. اطمینان داشته باشید که بالابر به صورت کامل به یک سازه  مناسب محکم شده باشد.

به خاطر داشته باشید که هرگز تا زمانی که بالابر برقی دقیقا روی مرکز بار قرار نگرفته است ، آن را به حرکت و کار نیندازید. از بالابری که اسلینگ آن دچار صدمه و یا آسیب دیدگی است نباید استفاده نمایید. برچسب های هشداردهنده و ایمنی که بر روی بالابر نصب شده را هرگز نکنید. به هیچ عنوان برای بلند کردن ،  جابه جایی نفرات استفاده ننمایید. به هیچ وجه بار را از روی سر افراد جابه جا نکنید.

تا هنگامیکه اسلینگ کاملا در قرقره و جای مربوطه اش قرار نگرفته جابجایی بار را انجام ندهید. در زمان جابه جایی بارها از ایجاد نمودن شوک یا ضربه به دستگاه بالابر برقی خودداری کنید.زنجیر یا سیم بکسل بالابر برقی را به عنوان اسلینگ برای بستن بارها استفاده نکنید. از قلاب های بدون ضامن یا با ضامن معیوب و خراب استفاده نکنید.

بار باید به طور کامل درون قلاب بالابر برقی قرار بگیرد. از قرار گرفتن بار در نوک قلاب یا روی ضامن آن خودداری نمایید. تحت هیچ شرایطی بارهای معلق روی بالابر برقی را رها نکنید. فقط در موارد خاص آن هم با رعایت احتیاطات ویژه و اعمال قفلهای کنترل گر دستگاه انجام شود...

روشهای خرید بالابر های برقی از فروشگاه ابزار یراق به چه صورت می باشد؟

در فروشگاه آنلاین ابزار یراق انواع بالابرهای برقی محک با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت قابل عرضه می باشد. برای خرید بالابر مورد نیاز خود می توانید هم به صورت اینترنتی و هم حضوری از طریق فروشگاه ابزاریراق اقدام نمایید. خرید آنلاین بالابر برای مشتریان شهرستان ها پس از ثبت سفارش نهایتا تا 48 بعد تحویل داده خواهد شد.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای بالابر برقی
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.