ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

موتور برق

خرید موتور برق، قیمت موتور برق چینی، خرید ژنراتور برق، قیمت انوع موتور برق ، لیست قیمت ژنراتور برق، نمایندگی فروش موتور برق، مولد برق، Generator، بهترین موتور برق

موتور برق یا مولد الکتریکی بنزینی به دستگاهی گفته می شود که انرژی مکانیکی حاصل از سوخت بنزین را به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. در واقع موتور برق همان ژانراتور مبدل برق است که اصطلاحا در بازار به ژنراتورهای کوچک هوا خنک و پرتابل اطلاق می گردد. از کاربرد های موتور برق بنزینی می توان به مصارف خانگی ، بیمارستان ، بانک ، مراکز مهم امنیتی ، کارگاه و موارد اضطراری اشاره کرد البته از این دستگاه برای مصارف مهم دیگری نیز استفاده می کنند از جمله برق رسانی به پمپ های آب ، کفکش ، الکترو موتور و حتی سیستم های برقی کوچک مثل روشنایی.

یکی از پرکاربرد ترین نوع موتور برق مدل بنزینی آن هاست همان طور که از اسمشان پیداست سوخت این سیستم از بنزین است و از مناسب ترین و محکم ترین انواع موتور برق است. از موتور برق بنزینی برای کارهای طولانی استفاده می کنند. بخاطر سوخت این محصول گاز های اکسید کربن و دی اکسید کربن تولید می شود که باید در فضای باز مورد استفاده قرار بگیرد چرا که این گازها موجب خفگی می شوند.

اجزای تشکیل دهنده این دستگاه شامل موتور که قسمت تامین کننده انرژی اصلی مکانیکی را بر عهده دارد. هر میزان توان موتور بالاتر باشد به همان نسبت هم برق تولید شده از آن بیشتر است. یکی دیگر از اجزای موتور برق سیستم سوخت آن است که وظیفه سوخت رسانی به موتور را دارد. بخش دیگر دستگاه آلترناتور که وظیفه تامین انرژی الکتریکی را بر عهده دارد. پانل برق و روغن هم از قسمتهای دیگر دستگاه می باشند.

در سایت ابزار یراق موتور برق هیوندای ، موتور برق رونیکس ، موتور برق ماکیتا ، موتور برق آروا با کمترین قیمت موجود در بازار برای رفاه حال مشتریان در اسرع وقت ارسال می شود. برای خرید موتور برق بنزینی از سایت نیازی به ثبت نام نیست و به طور مستقیم فقط با وارد کردن مشخصات و آدرس در هر جای کشور می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه خود را تحویل بگیرید.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای موتور برق
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.