ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

ابزار اندازه گیری

خرید انواع ابزار اندازه گیری ، خرید تراز لیزری ، قیمت متر لیزری ، لیست قیمت ابزار لیزری ، تراز لیزری ، متر لیزری ، ابزار دیجیتالی ، Measurement tools , Laser tools, Laser Distance Meter , Line Laser، Measurement Tools، بهترین ابزار اندازه گیری

در دنیای مدرن امروز با توجه به ساخت و سازهای متفاوت و زیاد نسبت به گذشته و همچنین تولید محصولات صنعتی که نیاز به دقت بالا دارند ، باعث شده است که کمپانی های سازنده ابزار به فکر تولید ابزار مدرن صنعتی بیفتند. تولید ابزار مدرن صنعتی باعث پیشرفت و سرعت گرفتن تولیدات شده است. ابزار اندازه گیری صنعتی علاوه بر راحتی و سهولت کارهای اندازه گیری باعث محاسبه دقیق تر و راحت تر شده اند و از اهمیت زیادی برخوردارند.

در هر کار صنعتی نیاز به اندازه گیری و کنترل پارامترهای مختلف می باشد و این عوامل در تولید محصول با کیفیت بسیار مهم می باشد. به کمک ابزارهای اندازه گیری دقیق و لیزری می توان از سیستم اندازه گیری دقیق بهره برد. در واقع می توان گفت استفاده از ابزار آلات اندازه گیری لیزری در تمام بخش های صنعتی از نکات اساسی به شمار می آید.

با پیشرفت ابزار آلات صنعتی لیزر نیز به این مبحث ورود پیدا کرد، زیرا لیزر باعث تعیین موقعیت هدف همراه با دقت زیاد و سرعت بالا می شود. اصطلاح لیزر (Laser) به معنی تقویت نور به وسیله نشر القایی تابش ایجاد شده است. نور حاصل از لیزر همان نور معمولی است با این تفاوت که نور لیزری دارای هماهنگی ایجاد شده می باشد. در واقع لیزر باریکه ای از نور کنترل شده می باشد و این نور کنترل شده و متمرکز در صورت برخورد با اجسام در همان مسیر انتشار بازتاب پیدا می کنند و به اطراف نشر پیدا نمی کنند.

نور لیزر به دلیل متمرکز بودن خود نسبت به نور سفید و مقدار شدتی که دارد، برای پیمایش بدون اصطکاک با جو اتمسفر و یا هوای اطراف آن مناسب می باشد. مدت زمان زیادی طول می کشد تا این نور متمرکز و شدید ضعیف شود و همین باعث بالا رفتن دقت اندازه گیری می شود. امروزه فاصله سنج ها و تراز های لیزری از این تکنولوژی بهره می برند و کمپانی های مختلفی دست به تولید ابزار آلات لیزری زده اند. از ابزارهای موثر و کاربردی در مبحث اندازه گیری لیزری و ابزار دقیق لیزری می توان به تراز لیزری، زاویه سنج لیزری، متر لیزری و... اشاره کرد.

ابزارهای لیزری با استفاده از پرتو لیزر موجب هدایت و راهنمایی کاربر می شوند و به دلیل دقت بالای این نوع ابزار دیگر از ابزار آلات سنتی که دارای خطای اندازه گیری نیز بودند، استفاده نمی شود و با رشد سریع علوم و پیشرفت صنعت ابزارهای قدیمی منسوخ شده به شمار می آیند. از تراز لیزری در کارهای عمرانی و ساخت و ساز برای تراز نمودن، ایجاد شیب مناسب و عمود کردن سطوح مختلف استفاده می شود. این ابزار درصد خطای کمی دارد و همچنین از دقت بالایی برخوردار است.

متر لیزری نیز جز کاربردی ترین ابزارها برای صنعتکاران می باشد که به وسیله آن می توان طول، سطح، زاویه، فاصله اجسام و برخی محاسبات دیگر را اندازه گیری کرد. مزیت دیگر استفاده از ابزار آلات لیزری این نکته می باشد که با وجود درصد کم خطا، نیروی انسانی و مادی در مسیر درست هدف مصرف می شوند و از بروز خطا در نتیجه جلوگیری به عمل می آید.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
انواع ابزار اندازه گیری
برندهای ابزار اندازه گیری
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.