ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

تماس با ما

چکش تخریب

خرید انواع چکش تخریب ، خرید چکش تخریب ، قیمت هیلتی ، لیست قیمت چکش تخریب ، پیکور ، قلم تخریب ، چکش تخریب رونیکس , Demolition Hammer, Breaker، بهترین چکش تخریب

چکش تخریب ( Demolition Hammer) برای عملیات تخریب یکی از بزرگترین ابزارهای برقی طراحی شده به شمار می رود. قدرت بسیار بالا و وهمچنین وزن زیاد چکش تخریب از ویژگی های بارز این ابزار برقی محسوب می شود. به طور تقریبی اوزان چکش های تخریب از 5 تا 30 کیلویی می باشد. شاید بتوان گفت معمولا هر چه وزن دستگاه چکش تخریب بیشتر باشد قدرت موتور آن نیز بالاتر خواهد بود. کمپانی های معروف با پیشرفت تکنولوژی سعی در ساخت دستگاه های جدید چکش تخریب قدرتمند با وزن های پایین تر و سبک دارند.

در واقع هر چه وزن چکش تخریب کمتر باشد کار کردن در ارتفاعات و یا تخریب به صورت افقی مانند تخریب دیوارها برای استادکاران نیز آسانتر می شود. ولی برای تخریب کردن کف زمین و یا کندن آن از بیشتر از چکش  تخریب وزن بالاتر کار می کنند.

این ابزار برقی در تخریب انواع سطوحی غیر فلزی کاربرد بیشتری دارد. همچنین از این دستگاه  برای تخریب نمودن انواع دیوارها، سازه ها و …  استفاده می کنند. به طور کلی می توان گفت یکی از ابزارهای تخصصی در مشاغلی که با عملیات ساخت و ساز سر و کار دارند چکش تخریب می باشد. چکش تخریب قابلیت سوراخ کاری با مته ها را ندارد ولی به صورت حرفه ای تر برای کندکاری با قلم تخریب  ساخته شده است.

کمپانی و برندهای زیادی تا امروز مدل های مختلفی از چکش تخریب‌ را تولید کرده‌اند که با توجه به طراحی آن‌ها هر کدام برای انجام کار خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. چکش های تخریب به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می شوند که نوع سبک آن ها تنها قابلیت استفاده برای انجام پروژه های محدود و معمولی تر را دارند. چکش تخریب‌ های سنگین که دارای وزن، قدرت و البته قیمت بالاتری هم هستند برای عملیات تخریب‌ سنگین و صنعتی تر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 چکش تخریب و بتن کن جز ابزارهای کاملا حرفه ای و با کاربردهای متفاوت طراحی و تولید شده اند ولی متاسفانه گاهی شاهد آن هستیم که فروشندگان و یا کاربران به اشتباه از این دو ابزار استفاده و حتی به دیگران نیز پیشنهاد می کنند.

امروزه برندهای گوناگونی اقدام به طراحی و تولید چکش تخریب نموده اند. از این میان می توان به چکش تخریب رونیکس ، دیوالت ، دی سی ای ، بوش ، محک ، ماکیتا ، آاگ و ... نام برد.

محدوده قیمت مورد نظر

تا
0
تومان
از
100
تومان
اعمال محدوده قیمت
برندهای چکش تخریب
  • مرتب سازی بر اساس :
با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1401 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.