کرونا

ابزار یراق - فروشگاه اینترنتی ابزار آلات

-

(5 خط)02166951042

روش های ارسال

در راستای سیاست های کاری شرکت ابزار یراق در جهت مشتری مداری ؛ این سایت محصولات خود را با بالاترین کیفیت ، نازلترین قیمت و تخفیفات ویژه آماده عرضه نموده است .

- هزینه اندک ارسال سفارشات به عهده مشتریان می باشد .

- متاسفانه در بعضی از سایت های فروش آنلاین ابزار ، هزینه ارسال محصول را رایگان اعلام می کنند درصورتی که با یک مقایسه کوچک متوجه خواهید شد هزینه حمل و نقل و در بعضی موارد ، حتی بیشتر از آن بر روی قیمت نهایی محصول از قبل اعمال شده است .

 

 

شیوه های ارسال کلیه محصولات از سایت ابزار یراق به شرح زیر میسر می باشد. لطفا با دقت مطالب زیر را خوانده تا بهترین شیوه ارسال سفارش خود را در هنگام ثبت محصول انتخاب نمایید .

تحویل سفارش در تهران :

ارسال توسط پیک موتوری در حداقل زمان ممکن انجام می شود .

 

 تحویل سفارش در شهرستان :

ارسال به سه روش ( باربری - تیپاکس - اتوبوس ) امکان پذیر است.

1- باربری

در ارسال به شیوه باربری ، هزینه هر بسته ارسالی تا دورترین نقاط کشور فقط و فقط مبلغ تقریبی 10هزار تومان می باشد . این مبلغ اندک در هنگام تحویل کالا از مشتری اخذ می گردد .

این روش برای سفارشات با وزن و حجم زیاد مناسب ترین راه ارسال است .

2-تیپاکس

برای ارسال به شیوه تیپاکس با توجه به وزن محصول هزینه بسته سفارشی از مبلغ 18هزار تومان شروع می شود و با افزایش وزن از 2 کیلوگرم مبلغی به آن اضافه می گردد.

مزیت آن تحویل سفارشات در آدرس گیرنده می باشد .

این روش برای سفارشات با حجم و وزن پایین مناسب تر است. ( به طور مثال: برای وزن و حجم محصولی مانند دریل شارژی )

3-اتوبوس 

برای ارسال از شیوه اتوبوس دو هزینه برای  مشتری محاسبه می گردد ؛ اول هزینه ارسال بسته از فروشگاه تا ترمینال مربوطه در تهران به مبلغ 18 هزار تومان که این هزینه قبل از ارسال به مبلغ سفارش افزوده می شود. هزینه دوم مربوط به ترمینال اتوبوسرانی می باشد که با توجه به حجم بسته سفارش از تهران تا مقصد مشتری محاسبه و هنگام تحویل کالا در دفتر اتوبوسرانی اخذ می گردد . 

 

لطفا دقت بفرمایید  :

-ارسال سفارشات از فروشگاه به باربری و تیپاکس رایگان است و مابقی مبلغ ارسال باربری و تیپاکس هنگام تحویل محصول به عهده مشتری می باشد .

-ارسال سفارشات از فروشگاه به ترمینال اتوبوسرانی متحمل پرداخت مبلغ مازاد (مبلغ 18000تومان ) بر قیمت محصول است و هنگام تحویل مبلغی هم با توجه به وزن مرسوله خود به دفتر اتوبوسرانی ترمینال پرداخت می کنید . 

با عضویت در شبکه های اجتماعی ما پیوسته از اخبار و تخفیفات مجموعه مطلع شوید

© 1389-1399 تمامی محتوا و مطالب متعلق به ابزار یراق می باشد.